Okunma

Bu Kadarına da Pes Artık!


11 Mart 2010 Perşembe 22:06
Bu Kadarına da Pes Artık!

Tamam, Super Mario Bros., Nintendo’nun en çok satan yapımlarının başında, bunu anladık. Japon üretici akıllı bir taktikle ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor, yüksek satış rakamlarına ulaşıyor bunu da anladık. Peki Super Mario Bros. mobilyaları da neyin nesi?

 

Görselden de anlayacağınız üzere, sempatik(!) İtalyan kardeşler odalarımızı da işgal etmeye karar verdiler. Belki çocuk odaları için şirin görünebilir, fakat yine de bezdirici olduğunu kabul etmek gerek.

:: Bu mobilyaları satın almayı düşünür müsünüz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Kadarına da Pes Artık! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Kadarına da Pes Artık! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Kadarına da Pes Artık! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "