Okunma

Bu Kıza İnanmayın!


15 Haziran 2011 Çarşamba 15:00
Bu Kıza İnanmayın!

Güzel bir kızın arkadaşlık teklifi bir çok erkeği heyecanlandırır. Bir de bu kızla ortak arkadaşlarınız çok fazlaysa onun teklifini kabul etmeden önce bazı detaylara fazla dikkat etmezseniz

Güzellik ve ortak arkadaşların verdiği güven bir anda sanal dolandırıcıların eline düşmenize neden olabilir. Çünkü organize sanal suç örgütleri, ünlü sosyal ağların sistemlerini taklit ederek dikkatsiz kullanıcıları tuzaklarına düşürüyor.

Bu Kız Gösterdiğini Vermiyor

Size gelen bu e-postadaki teklife tıkladığınız zaman ya Facebook‘un sahtesi olan sitede login olmanız isteniyor ya da bilgisayarınıza fark etmeden casus programlar yükleniyor.

Bu tarz sahte mesajların başka farklı versiyonlarında ise ‘hesabınızın sahte olduğuna dair şikayet aldık, lütfen bu mesaja cevap verip gerçek kullanıcı olduğunuzu ispatlayın yoksa sizi Facebook’tan sileceğiz’ diye bir mesaj alıyorsunuz.

Eğer sorulara doğru cevap verirseniz hesabınız kötü niyetli kişilerin eline geçiyor. Sosyal ağlardaki güzel kızların tekliflerine karşı dikkatli olun.

:: Bu tarz tehlikelere karşı kendinizi nasıl koruyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Bu Kıza İnanmayın!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu kız gösterdigini vermiyor :))) yıkıldım gülmekten :))

  2. Mai Nai dedi ki:

    22 grup mu?Sadece 22 mi

  3. arkabisrem dedi ki:

    ”Bu Kız Gösterdiğini Vermiyor”

" Bu Kıza İnanmayın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Kıza İnanmayın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Kıza İnanmayın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "