Okunma

Bu Küp Korunmalı!


13 Mayıs 2008 Pazar 21:00
Bu Küp Korunmalı!
Optimus Prime ve tayfasının Dünya adlı küçük, sevimli gezegendeki maceralarını anlatan Transformers filmini izlediyseniz, sürekli söylenen "We must protect the All Spark Cube! – All Spark küpünü korumalıyız!" repliğini hatırlarsınız. Sıradan eşyalara Transformers özelliği yükleyerek bir Nokia telefonu ölüm makinesine çevirebilen All Spark, yaz sonunda masanızın bir köşesinde USB trafiğinizi yönetiyor olabilir.

All Spark Küp esas alınarak hazırlanan bu 4 port USB yuvası, her bağladığınız cihazla birlikte yukarıda bahsettiğimiz tarzda replikler söylüyor. Ağustos sonunda piyasaya çıkması beklenen cihaz, 35 dolar civarı bir fiyata sahip olacak. Transformers’ı izleyip All Spark küpe hayran kaldıysanız, Bumblebee ve Optimus Prime figürlerinizin yanına çok yakışacak bir USB portu için yaz sonunu bekleyin.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Bu Küp Korunmalı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    öncelikle kalıcı ve objektif bir site olmaya çalışıyorsanız tüm yorumları (küfür hariç) yayınlayın işinize geleni yayınlayıp işinize geleni yayınlamamazlık yapmayın….insanların düşünceleri önemlidir siz bu önemi önemsemiyorsanız siz bilirsiziniz değeriniz ölçülür ve elinizde kalanlarla idare edersiniz….

  2. SDN Okuru dedi ki:

    yorum yok…

Geri bildirim