Bu Nokialar’dan Biri Sizin Olabilir


10 Ağustos 2010 Salı 17:15
Bu Nokialar’dan Biri Sizin Olabilir

Nokia şu sıralar bir takım özel etkinlikler düzenleme hazırlığında. Bunlardan ilki de kısa bir süre içersinde resmi olarak duyurulmuş olacak. Ancak öncesinde ShiftDelete.Net farkıyla sizlere konunun detaylarını açıklıyoruz. Buna göre Nokia her hafta birer Nokia markalı mobil cihazı kullanıcılarına ücretsiz olarak gönderecek. İlk etapta gönderileceği ifade edilen cihaz Nokia’nın yeni akıllı telefonlarında 5250 modeli. Sizlere burada duyurduğumuz telefon, donanım ve dış kasa yapısı ile Nokia 5230’u andırıyor olmasının yanı sıra SonyEricsson’un yeni akıllılarından X10 Mini’ye benzerliği ile de dikkat çekiyor.

 


Etkinlik sonrasında kazanılacak olan cihaz Nokia 5250.

http://promotions.ovi.com/touch/ adresine giderek yarışmanın gerçekleştirildiği adrese giriyoruz. Bu sayfada yukarıdaki görselde de görülebilen sayfa ile karşılaşıyorsunuz. Burada önemli olan konuların ilki bir Ovi kullanıcı adınızın bulunuyor olması gerekliliği. Zira ödülü kazanmanız halinde sizinle bu kullanıcı adı bilgisine göre iletişime geçilecek. To enter, submit your Ovi user name below: yazan kısma kullanıcı adımızı yazıyoruz. Bunun ardından her hafta değişecek olan soruyu 300 karakteri geçmeyecek şekilde İngilizce olarak yanıtlamamız gerekiyor. An itibariyle mevcut yarışma sorusunda “Hangi Ovi Store uygulamasını kullanışlı bulduğunuzu açıklayın” denmiş. Kazananlar yine aynı sayfadan görüntülenebiliyor.

 

:: Hangi Ovi Store uygulamasını kullanışlı buluyorsunuz?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Nokialar’dan Biri Sizin Olabilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Nokialar’dan Biri Sizin Olabilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Nokialar’dan Biri Sizin Olabilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  2. 2 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  3. 3 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  4. 4 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  5. 5 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  6. 6 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  7. 7 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  8. 8 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  9. 9 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  10. 10 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!