Okunma

Bu Oyun Dark Souls Sevenlere


25 Eylül 2014 Perşembe 05:30
Bu Oyun Dark Souls Sevenlere

Deck 13 tarafından geliştirilen Lords of the Fallen, Japon geliştirici From Software’in yeni bir tür oluşturan Dark Souls serisini fazlasıyla anımsatıyor. Öyle ki, Deck 13 de bu benzerliği reddetmiyor ve oyuna kattıkları farklılıkların oyun severler tarafından kabul göreceğini belirtiyorlar.

Zorlayıcı bir oynanışa ve anlaması güç bir öyküye sahip olan Souls serisinin aksine, Lords of the Fallen‘da Batı tarzı RPG oyunlarından daha fazla öğe bulunuyor. Öykü çok daha anlaşılır, arayüz ve kullanılan silahlar daha açık seçik belirtilmiş durumda ve karakterler kesinlikle Dark Souls’ta yönettiğimiz zombiden daha karizmatik.

Oyunla ilgili detaylı bir ön inceleme videosunu geçtiğimiz aylarda sizlerle paylaşmıştık. Aşağıda yer alan video ise oyun içerisinde 13 dakikalık bir oynanışı gözler önüne seriyor. Infiltrator adlı boss’un da yer aldığı videoyu özellikle “Bloodborne’u nasıl bekleyeceğiz” diye düşünenlere tavsiye ediyoruz. Lords of the Fallen PS4, XOne ve PC için 31 Ekim‘de Avrupa’da satışa sunulacak.

:: Sizce bu oyun Dark Souls’u unutturacak mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Oyun Dark Souls Sevenlere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Oyun Dark Souls Sevenlere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Oyun Dark Souls Sevenlere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "