Okunma

Bu Saatin Kaç Olduğunu Anlamak Zor


28 Eylül 2010 Salı 14:30
Bu Saatin Kaç Olduğunu Anlamak Zor

Hergün kullandığımız sıradan eşyaların tasarımcıların ellerinde çok enteresan şekillere girdiğini daha önceleri de defalarca görmüştük. (En İlginç Konsept Tasarımlar)

Bunların son örneği ise bir duvar saati. Igor Barbashin ve Daria Volokhova adlı tasarımcıların elinden çıkan The Shattered Clock çok enteresan bir tasarıma sahip.

Saati Anlamak Zor

Saatin çevresindeki numaralar dağınık bir şekilde duruyor. O sırada hangi saatse, sadece o numara tam olarak gözüküyor. Süre ilerledikçe, o sayının şekli bozulmaya, bir sonraki de birleşmeye başlıyor.

The Shattered Clock enteresan bir tasarım olsa da, saatin tam olarak kaç olduğunu anlamak zor olduğundan pek kullanışlı olduğu söylenemez.

 

:: The Shattered Clock ile saatin kaç olduğunu anlayabiliyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bu Saatin Kaç Olduğunu Anlamak Zor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gayet güzel çalışıyor

" Bu Saatin Kaç Olduğunu Anlamak Zor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Saatin Kaç Olduğunu Anlamak Zor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Saatin Kaç Olduğunu Anlamak Zor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "