Okunma

Bu Sene Yeni Xbox Tanıtılmayacak!


16 Mart 2012 Cuma 10:30
Bu Sene Yeni Xbox Tanıtılmayacak!

Dünyanın en büyük oyun fuarı olan E3‘ün tarihi yaklaştıkça dedikodular da artmaya başladı. Bunların başında ise artık eskimeye başladığı düşünülen Xbox 360 yerine Microsoft’un yeni bir Xbox tanıtacağı haberi yer alıyor. Ancak Microsoft, daha önceden olduğu gibi bir kez daha bu iddiaların tamamını yalanladı.

Microsoft yetklisi David Dennis, E3 fuarında yeni bir Xbox tanıtımının kesinlikle olmayacağını tekrar belirtti. Dennis ayrıca 2012 yılının tamamiyle Xbox 360‘ın yenilikleriyle ilgili bir yıl olacağını ve ekip olarak tamamiyle Xbox 360’a odaklanacaklarını açıkladı. Bu sene içerisinde yeni Xbox’ın kesinlikle tanıtılmayacağının da altını çizdi.

Bazı analistlere göre yeni Xbox’ın tanıtımı 2013 E3‘de gerçekleşecek, piyasaya çıkması ise 2014‘ü bulacak. Xbox 360’ın 2006 yılında piyasaya çıktığını düşünürsek bu ihtimal bize biraz daha mantıklı geliyor. Xbox 360′ın şu an için eskimiş bir konsol olduğunu söylemek gerçekten güç olur.

:: Sizce yeni Xbox ne zaman gelir?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Sene Yeni Xbox Tanıtılmayacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Sene Yeni Xbox Tanıtılmayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Sene Yeni Xbox Tanıtılmayacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "