Okunma

Bu Telefon Havada Duruyor


03 Aralık 2010 Cuma 20:38
Bu Telefon Havada Duruyor

Sizlere daha öncede Yanko Design firmasının tasarımlarıyla ilgili haberler vermiştik. Bu yeni tasarım, sanki gelecekten çalınmış. Ürünün dış tasarımı bugünlerde oldukça popüler olan iPhone ile benzerlikler gösteriyor.

Akıllı telefon, kendisi için özel hazırlanmış magnet bir alan içersinde yer alıyor. Bu alan aynı zamanda şarj ünitesi görevini de görüyor. Bu tasarım Yanko Design firması için In oh Yoo ve Sun woong Oh tarafından gerçekleştirilmiş. Yanko Design firmasının web sitesine buradan ulaşabilirisniz.

:: Tasarım hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Telefon Havada Duruyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Telefon Havada Duruyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Telefon Havada Duruyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "