Okunma

Bu Ticari Portal Bilişim Sektörüne


04 Ekim 2009 Pazar 09:37
Bu Ticari Portal Bilişim Sektörüne

PCtakas.com da bilgisayar bayileri ellerindeki ürünleri kolayca ilan etmeleriyle birlikte, meslektaşlarının ürünlerine verdikleri para yada takas tekliflerine de ulaşabiliyor.

Sadece bilgisayar ve çevre birimleri satışı yapan bayilerin üye olduğu ticareti kolaylaştıran site tamamen ücretsiz. Bireyler ve ürün yelpazesinde bilgisayar bulunmayan firmalar ne yazık ki üye olamaz.

 

PCtakas.com da bayiler arasında topluca veya tek tek bilgisayar ve çevre birimleri satışı ve takası yapılabilir. PCtakas.com ücretsiz bir Almi A.ş. hizmetidir.

 

Almi A.ş. Genel Müdürü Murat Kaçmaz “Türkiye internet ve bilgisayar sektörüne çok şey katacak ve sektörde iş yapış tarzını değiştirme amacı güden ticareti kolaylaştıran siteler yaratmaya çalışıyoruz. Pctakas.com bunun en güzel örneklerinden biri, online ticaret dönüşüm sürecine katkıda bulunmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz” dedi

:: Bu portal ilgi görür mü?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Ticari Portal Bilişim Sektörüne konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Ticari Portal Bilişim Sektörüne ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Ticari Portal Bilişim Sektörüne ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "