Okunma

Bu Uygulama Her Akıllı Telefonda Olmalı!


20 Eylül 2010 Pazartesi 10:30
Bu Uygulama Her Akıllı Telefonda Olmalı!

Akıllı telefonunuz zamanla eski performansından uzaklaşıp, hantallaştı mı? Ya da fazlaca üçüncü şahıs yazılım denediğiniz için işletim sisteminiz mobil yazılım karmaşası altında can mı çekişmeye başladı? O halde bugün gelin telefonunuza bir güzellik yapın ve yazımızda yer verdiğimiz, türünün en iyi örneklerinden biri olan bu uygulamayı bir deneyin.

 

Bir çeşit uygulama yöneticisi olan yazılımın adı UninstallingKing. Telefonunuzda yer alan tüm yazılımları (ön yüklü mobil uygulamalar dahil) listeleyen program, bu programları saniyeler içersinde telefonunuzdan kaldırabilmenize olanak tanıyor.

Dil Desteği

Türkçe dil desteği bulunmayan yazılımda Rusça ve İngilizce seçenekleri mevcut. İstediğiniz dil paketini kurulum ekranında seçebiliyorsunuz.

Sekmeli Kategorilendirme

Tema, sis ve jar dosyaları ile widget kurulumlarını ayrı ayrı listeleyebilen program, böylelikle istediğiniz uygulamaya kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Bu özellik yüklenen temaların kaldırılmasında fazlasıyla işe yarıyor.

Özel İkonlar

Uygulamada her uygulama kendi ikonuyla görüntülendiğinden aranan yazılımların bulunması ve seçilmesi çok daha kolay bir hal almış oluyor.

Uygulama Detayları

Yazılım arayüzünden Options – View Details adımını izleyerek, uygulamanın sağlayıcısı, yüklü olduğu dizin, versiyon, UID kodu, yüklenme tarihi gibi bilgileri görüntüleyebiliyorsunuz.

İndirme Sayfası

Silinmesini istediğiniz dosyalarda çoklu seçim yapabilmek mümkün. Seçtiğiniz yazılımlar hızlı bir şekilde sistemden geride başka iz bırakmadan kaldırılmış oluyor.

Uygulama Symbian işletim sistemine sahip ve OS9 çekirdeğini taşıyan tüm mobil işletim sistemleri ile sorunsuz çalışıyor. Şimdiden Symbian’ın olmazsa olmazı listesinde en tepeye yerleşmeyi başaran uygulamaya hemen sahip olmak için burada yer alan SDN Download sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

:: Uygulamada karşılaştığınız sorunları SDN Forumlarında paylaşın.

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Uygulama Her Akıllı Telefonda Olmalı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Uygulama Her Akıllı Telefonda Olmalı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Uygulama Her Akıllı Telefonda Olmalı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "