Okunma

Bu Yaz Herkesin Çenesi Düşecek


21 Temmuz 2009 Salı 08:34
Bu Yaz Herkesin Çenesi Düşecek

Frito Lay Türkiye, milyonlarca kontör/dakika dağıtacağı yeni bir kampanya başlatıyor. Kampanya kapsamında tüketicilere toplam 14 milyon Turkcell kontör/dakikası hediye edilecek.

 

Kampanya süresince Lay’s, Ruffles, Doritos, A La Turca ve Çerezza’nın tüm süper ve parti boy paketlerinden 10 kontör/2,5 dakika çıkıyor.

 

Frito Lay Türkiye, bu kampanya ile sıra dışı bir uygulamaya da imza atıyor. Kampanyanın duyurulduğu reklam filminde, aralarında orta ve üst düzey yöneticilerin de yer aldığı Frito Lay Türkiye çalışanları oynuyor. Reklam filmi, bir şirketin çalışanlarının, şirketin reklam filminde gerçek kimliklerinden sıyrılarak oyuncu olarak yer alması açısından ilk olma özelliği taşıyor.

:: Kontör kazanmak için Frito Lay ürünlerini tercih edecek misiniz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Yaz Herkesin Çenesi Düşecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Yaz Herkesin Çenesi Düşecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Yaz Herkesin Çenesi Düşecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "