Okunma

Bu Yazılımı İndirmeden Pazara Çıkmayın


16 Eylül 2009 Çarşamba 07:55
Bu Yazılımı İndirmeden Pazara Çıkmayın

Ovi Store‘da yayınlanan bir widget şu sıralarda fazlasıyla ilgi çekiyor. Adından da anlaşılacağı üzere bir alışveriş listesi uygulaması olan “Shopping List”, işlevselliğinin yanı sıra özellikle görsel arayüzüyle büyük beğeni topluyor. Akşam eve döndüğünüzde annenizin yahut eşinizin tepkilerine maruz kalmak istemiyorsanız, hayat kurtarıcı nitelikleriyle uygulama sizin cihazınızda da yerini almalı.

Birden çok alışveriş listesi oluşturabilme, mevut listeyi sınır olmaksızın düzenleyebilme, miktar girebilme, alınan ürünlerin üstünü çizerek listeden kaldırabilme, alışveriş listelerini başka bir mobil cihaza gönderme gibi özelliklerinin yanı sıra, kısa mesaj ile listeyi paylaşabilme uygulamanın en sevilen niteliklerinden.

Bir ana ekran widgetına da sahip olan yazılım, bu sayede gün boyunca telefonu her elinize aldığınızda alışveriş mevzusunu hatırlamanızı sağlıyor. Tabi bu durumdan hoşnut olmayanlar için devre dışı bırakabilme özelliği de mevut.

Tüm Symbian S60 5.Sürüm cihazlar ile sorunsuz çalışan uygulamaya sahip olabilmek için buradaki Ovi Store bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Son olarak yazılımın 0.99 $ bedelle satıldığını da belirtelim.

:: Alışveriş listelerine ihtiyaç duyuyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bu Yazılımı İndirmeden Pazara Çıkmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Yazılımı İndirmeden Pazara Çıkmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Yazılımı İndirmeden Pazara Çıkmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "