Okunma

Bu Zarfı Postalamayın


07 Ağustos 2009 Cuma 06:44
Bu Zarfı Postalamayın

Normal olarak bize sunulan dizüstüler kurulumları tamamlandıktan sonra paketlenir. Fakat dizüstü üreticilerinin paketleri dış şartlara göre tasarlanmıştır ve olan güvenlik sorunları içindir.

Yeni satışa çıkan bir dizüstü çantası bizi oldukça şaşırttı. Dizüstü çantasının görünümü normal bir sarı zarfa benziyor. Zarfın üzeri oldukça kaygan ve zarf biraz yıpratılmış. Yani yanınızda taşırken fazla dikkat çekmemek için tasarlanmış.

Su geçirmez yapıdaki bu dizüstü çantası basit bir zarf gibi gözükse de oldukça dayanıklı. Bu çantanın 8 – 13 inç dizüstüler için ve 13 – 17 inç dizüstüler için olmak üzere iki farklı seçeneği bulunuyor. Kullanıcılar kendi dizüstü bilgisayarlarının büyüklüklerine göre seçim yapabiliyorlar. Ek olarak dizüstünün zarar görmesine karşı zarf etrafındaki dahili koruma mevcut. Eğer ilgileniyorsanız Lazybone sitesinden 19.99 pound karşılığında bu ürünü satın alabilirsiniz.

:: Bu tarz bir ürünü kullanır mısınız?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bu Zarfı Postalamayın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Zihni Sinir bu defa başarmış gibi… 🙂

" Bu Zarfı Postalamayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Zarfı Postalamayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Zarfı Postalamayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "