Okunma

Bulutlar 20 Bin Kişiye İş Sağlayacak


25 Ocak 2011 Salı 08:30
Bulutlar 20 Bin Kişiye İş Sağlayacak

Geleceğin meslekleri ve iş tanımları günümüzde yapılan yatırımlarla belirli olmaya başladı. Büyük teknoloji şirketlerinin gerçekleşmesi için milyarlarca dolarlık yatırım yaptığı cloud computing aynı zamanda gelecekteki meslekler için de önemli bir yere sahip olacak.

Geleceğin Meslekleri Belli mi Oldu?

Günümüzde güvensiz bulunduğu için bazı şirketlerin ve teknoloji uzmanları teknoloji uzmanları tarafından protesto edilen sistem tüm olumsuzluklara rağmen büyümeye devam ediyor.

Microsoft İrlanda hazırladığı bulut bilişim raporuyla oldukça sistemin iş dünyasına olan katkılarını ortaya çıkartmış oldu. Firmanın araştırmalarına göre, ülkede hızla büyüyen cloud computing yatırımları 2014 yılının sonuna kadar 20 bin kişiye dolaylı ve direkt olarak iş imkanı sunacak.

Ireland Insider dergisinin hazırladığı rapora göre, yıl sonuna kadar cloud computing sayesinde 8.600 İrlandalı’nın iş bulacağı iddia edildi.

:: Sizce bulut bilişimin tüm dünyada gelişmesi iş dünyası için olumlu mu bir gelişme mi olacak?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bulutlar 20 Bin Kişiye İş Sağlayacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bulutlar 20 Bin Kişiye İş Sağlayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bulutlar 20 Bin Kişiye İş Sağlayacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "