Okunma

Burak Aydın Teknosa’da bağımsız yönetim kurulu üyesi oldu!


11 Nisan 2018 Çarşamba 16:16
Burak Aydın Teknosa’da bağımsız yönetim kurulu üyesi oldu!

Teknoloji dünyasının, Intel Türkiye Genel Müdürü görevinden tanıdığı isimlerden biri olan Burak Aydın, Teknosa’da bağımsız yönetim kurulu üyesi oldu.

Silver Spring Networks EMEA Bölgesi CEO‘su Burak Aydın, Teknosa‘da bağımsız yönetim kurulu üyeliğine getirildi. Teknosa tarafından (KAP) Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yapılan duyuruya göre, Burak Aydın şirketin üst kademesinde aktif olarak görev yapacak.

Burak Aydın, Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi olarak görev yapacak

1997 ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünü tamamlayan Aydın, 1999 yılındaysa İşletme Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. 2001 ve 2004 yılları arasında Accenture‘nin Almanya ve Avusturya ofislerinde proje danışmanlığı yapan Aydın, ülkemize 2004 yılında Siemens ile geri döndü.

2006 yılındaysa Intel Türkiye‘ye geldi ve 2011 yılında Intel Türkiye Genel Müdürü oldu.

2016 yılına kadar Intel’deki görevine devam eden Aydın, Ocak 2017’de Silver Spring Networks EMEA Bölgesi CEO‘su oldu.

Bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak, bundan böyle Denetim Komitesi ÜyesiKurumsal Yönetim Komitesi Başkanı ve Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi olarak görev yapacak.

:: Aydın’ın yeni görevi hakkında düşüncelerinizi alalım.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Burak Aydın Teknosa’da bağımsız yönetim kurulu üyesi oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Burak Aydın Teknosa’da bağımsız yönetim kurulu üyesi oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Burak Aydın Teknosa’da bağımsız yönetim kurulu üyesi oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "