Okunma

Her İşe Uygun Kartvizit


24 Kasım 2008 Pazartesi 09:06
Her İşe Uygun Kartvizit

Kartvizit oluşturma işlemlerinde şablonlar oldukça önemlidir. Hem şablon ve arka plan desteği hemde ücretsiz bir yazilim olan Business Card Monster ile başkalarına ihtiyaç duymadan dilediğiniz gibi çeşitli türlerde kartvizitler yaratabilirsiniz. Background menüsünden ulaşabileceğiniz arka planlara ek olarak bilgisayarınızdan konumunu belirleyeceğiniz kendi resimlerinizi de arka plan olarak kullanabilirsiniz. Sağ panelde yar alan bölümde ise kartvizitlerinizin üzerindeki yazilari değiştirebilirsiniz. Ayrıca yazılarınızın kartlarınızın üzerinde pozisyonlarını belirlemek için Layout kısmından istediğiniz arayüzü seçebilirsiniz.

 


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

Yeni Şablonlar İndirin

Eğer yazilim içersindeki veya bilgisayarinizdaki arka plan resimlerinden ihtiyacınız olani bulamadıysanız yeni şablonlar veya arayüzler için program üreticisi sitesinden 6 farklı kategoride yeni resimler indire bilirsiniz. Kartlarınızın üzerinde yazılar için çeşitli türdeki fontlara yine aynı siteden sahip olabilirsiniz.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın.

:: Yeni kartvizitinizi SDN forumlarında paylaşın!

Bilgi İçin: BusinessCard Monster
Yazan: Mehmet Erdem Yener
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her İşe Uygun Kartvizit konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her İşe Uygun Kartvizit ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her İşe Uygun Kartvizit ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "