Okunma

Büyük Güncelleme Şubat’ta!


10 Aralık 2010 Cuma 17:48
Büyük Güncelleme Şubat’ta!

Her yıl Barcelona’da düzenlenen Mobile World Congress etkinliği yaklaştıkça firmaların Şubat ayına yönelik çalışmaları da bir bir oraya çıkmaya başlıyor. Bu yıl Barcelona’da yeni akıllı telefon duyurularının yanı sıra güncelleme haberlerine de tanık olacağız gibi görünüyor.

 

Microsoft, Şubat ayında Windows Phone 7 için bir service pack yayınlayacağını açıkladı. Güncelleme ile sistem işleyişine yönelik ciddi iyileştirmelerin yapılabileceği gelen duyumlar arasında. Ayrıca şu ana kadar ortaya çıkmış birçok hatanın da giderilmiş olacağını tahmin etmek pek güç değil.

Tüm bunlardan daha da önemlisi ise üçüncü şahıs yazılım geliştiricilerini ilgilendiriyor. Güncelleme ile işletim sistemi, geliştiricilere daha fazla özgürlük sunacak. Şimdilik konu hakkında çok fazla bilgi yok. İlerleyen süreçte bakalım güncellemenin detaylarına ilişkin ne gibi gelişmelere tanık olacağız.

 

:: Sizce Windows Phone 7’nin şu anda en önemli eksiği ne?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Büyük Güncelleme Şubat’ta! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Büyük Güncelleme Şubat’ta! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Büyük Güncelleme Şubat’ta! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "