Okunma

Talih Kuşu Yuvasını İnternete Yapıyor


05 Haziran 2009 Cuma 11:16
Talih Kuşu Yuvasını İnternete Yapıyor

Elektronik şans oyunları platformu bilyoner.com eğlendirirken kazandırmaya devam ediyor. Milli Piyango’nun 29 Mayıs çekilişinde 1.500.000 TL’lik büyük ikramiye, bir bilyoner.com üyesinin çeyrek biletine isabet etti. 375.000 TL kazanan İstanbullu üyenin bileti, bir kampanya kapsamında kendisine bilyoner.com tarafından hediye edilmişti.


29 Mayıs çekilişinin talihli isimlerinden biri biletini bu siteden kazandı.

Bilyoner.com ve Microsoft Live Search işbirliği ile düzenlenen Şansını Ara kampanyası kapsamında internette arama yaparak Milli Piyango bileti kazanan bir bilyoner.com üyesi, 29 Mayıs 2009 tarihli Milli Piyango çekilişinde büyük ikramiyenin sahibi oldu. Büyük ikramiyenin 1.500.000 TL olduğu çekilişte, “337028” numaralı çeyrek biletine talih kuşu konan bilyoner.com üyesi, 375.000 TL’nin sahibi oldu. Şansını Ara kampanyası kapsamında bilet kazanan birçok bilyoner.com üyesi ise büyük ikramiyeyi 1 rakam ile kaçırarak teselli ikramiyesi almaya hak kazandı.

Önceki İnternet Talihlileri

Son çekilişle birlikte, Milli Piyango’nun büyük ikramiyesi üçüncü kez bilyoner.com üyelerine çıkmış oldu. Milli Piyango’nun 9 Şubat 2007 ve 9 Şubat 2009 tarihli çekilişlerinde de talih kuşu, bilyoner.com’dan satılan biletlere konmuştu. 9 Şubat 2009’da, 1.500.000 TL’lik büyük ikramiye isabet eden çeyrek bilet, şanslı sahibine 375.000 TL kazandırırken, ikinci büyük ikramiye olan 150.000 TL de yine bilyoner.com’dan online olarak satılan çeyrek bilete çıkmıştı.

:: Milli Piyango bileti alıyor musunuz?

Bilgi için: Bilyoner
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Talih Kuşu Yuvasını İnternete Yapıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    büyük ikramiye bana çıkarsa ikramiye hesaba mı yatıyor

  2. SDN Okuru dedi ki:

    büyük ikramiye bana çıkarsa parayı nasıl alabiliyorum

" Talih Kuşu Yuvasını İnternete Yapıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Talih Kuşu Yuvasını İnternete Yapıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Talih Kuşu Yuvasını İnternete Yapıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "