Okunma

Büyük İsteyenlere: OKI C8800


12 Eylül 2007 Çarşamba 13:00
Büyük İsteyenlere: OKI C8800

OKI, C8000 serisinin bir parçası olan C8800 ile A3 boyutlarında renkli baskı almak isteyenler için yeni bir ürünle karşımızda. Az yer kaplayan, ağa bağlanabilen, ekonomik ve hızlı bir yazıcı olan C8800, diğer A3 yazıcıların neredeyse yarısı kadar. Ürün, posta kartlarından afişlere, çift taraflı baskı özelliği de dahil olmak üzere, çok çeşitli medyaya renkli baskı yapabiliyor. İlk sayfa baskısını sadece 10 saniyede gerçekleştiren C8800, dakikada 26 A4 sayfa, 15 A3 sayfaya kadar baskı imkanı sunuyor.


İzleyin

Ülkemizdeki tanıtımı dün gerçekleşen C8800‘ün lansmanında kaydettiğimiz görüntülerle ürünü daha yakından tanıyacaksınız.

Görüntülerdeki kırmızı önlüğü nasıl açıklayacağımız konusunda epeyce sıkıntıya düştük ama özetle; tanıtımın hemen sonrasında OKI yetkilileri tarafından renkli baskının el ile nasıl yapıldığını denemeye çalıştığımızı söyşeyebiliriz. En iyisi video ile sizi baş başa bırakalım.

http://www.metacafe.com/fplayer/816564/oki_a3_renkli_lazer_yazici.swf

C8800’ün kısa tanıtım videosu

Bilgi için: OKI Türkiye

SDN
http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Büyük İsteyenlere: OKI C8800 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Büyük İsteyenlere: OKI C8800 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Büyük İsteyenlere: OKI C8800 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "