Okunma

Büyük PUBG gizemi bir türlü çözülemiyor!


16 Mayıs 2018 Çarşamba 11:33
Büyük PUBG gizemi bir türlü çözülemiyor!

Geçtiğimiz aydan beri aralıklı olarak test aşamasına giren ve oyunculara açılan yeni harita Sanhok, içerisinde büyük bir PUBG gizemi barındırıyor. Oyunun ilk 4×4 haritası olan Sanhok’ta beliren gizemli altın sandık oyuncuları meraka düşürmüş durumda.

Yeni PUBG gizemi oyunculara altın sandıklar sunuyor!

Sanhok‘un orman bölgelerinde altın sandıklar bulmaya başlayan PUBG oyuncuları, şimdiden bunun ne anlama geldiğini sorguluyorlar. Hiçbir şekilde etkileşime girilemeyen bu sandıklar içerisinde ne barındırıyor? Teori çok ama gizem halen çözülebilmiş değil.

godlyfury isimli bir Reddit kullanıcısı tarafından ilk kez oyun dışına taşınan bu gizem, şimdilik bir gönderme olarak kabul ediliyor. Ormanlık ve 4×4 alanda geçen Fortnite Battle Royale’de orman içinde sandıklar bulabiliyorsunuz. Yapımcılar en büyük rakiplerine keyifli bir gönderme yapıyor olabilirler.

Yine de olayın altından bambaşka şeyler de çıkabilir. Eh, öyle olursa diye, sizler için gözlerimizi açık tutuyoruz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Büyük PUBG gizemi bir türlü çözülemiyor!”

  1. kallavikurt dedi ki:

    gönderme vaaaar gönderme vaaaarrrrr

  2. Unknown dedi ki:

    ya dekor o yaa ne gizem falan alakası yok

" Büyük PUBG gizemi bir türlü çözülemiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Büyük PUBG gizemi bir türlü çözülemiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Büyük PUBG gizemi bir türlü çözülemiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "