Okunma

Büyük Şirketlerden Örnek Davranış


26 Temmuz 2011 Salı 21:29
Büyük Şirketlerden Örnek Davranış

Türk Telekom‘un yaşanabilir bir çevre hedefi için sürdürülebilirlik çalışmaları hakkında detaylı bilgileri bu yazıda vermiştik. Firmanın CEO’su Gökhan Bozkurt‘un konuyla ilgili konuşmasını da aşağıda izleyebilirsiniz.

İşte O Konuşma

Black Rose isimli teknede basın mensuplarıyla birlikte samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda ShiftDelete.Net tarafından kaydedilen mobil video.

Türk Telekom gibi devasa şirketlerin bu alanda yatırımlar yapması, diğer şirketlere örnek olması, hem çevremiz hem de gelecek adına olumlu adımlar. Benzer çalışmaları okurlarımıza duyurmaya devam edeceğiz.

Çevreye duyarlı şirketlerin bu yatırımları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 yorum - “Büyük Şirketlerden Örnek Davranış”

 1. c0lin dedi ki:

  Yine yeşillendi telekom dalları.

 2. burns206 dedi ki:

  ne gazi salicak ki telekom raporunu yazicak
  %60a yakini sabit ucret yani hava parasindan geliyo paranin

 3. by efsane dedi ki:

  Bence öyle, Tebrikler Türk Telekom

 4. Troy dedi ki:

  Büyük markanın eleştirileri de çok oluyor demek ki

  Şimdi adamlar, kağıt tasarrufu yapıyorlar ve ormanlar kurtuluyor. Bunu biz haber yapmazsak, desteklemezsek ne olacak? Farz edelim ki yapmadılar. Kimse "Bunu neden yapmadın?" der mi? Demez.

  Ama burada bir iyi niyet söz konusu arkadaşlar. Bu iyi niyete, olumlu yönden bakalım. Bize, çevreye bir adım atana biz de bir adım atalım. İşin olumlu tarafından bakalım. Diğer alanlardaki eleştirilerinizi yine iletin. Reklam aldığımız için bu markayı eleştiremezsiniz demeyiz merak etmeyin.

  Burası sizin, forum sizin.

  Ama ülkede iyi bir şeyler yapılıyorsa, takdir etmesini de bilelim.

  Öyle mi dostlar?

 5. ozkanbey dedi ki:

  Türk Telekom çöp toplama proje maliyetini bizim cebimizden alıyor. Kimin parasıyla kime hava atıyor ?!

 6. lord87 dedi ki:

  yaa bırak yaa…

 7. olympuskiller dedi ki:

  Çevrecilik sizin neyinize , internet fiyatlarında indirim yapın ilk önce kendi çalışanları bile internet fiyatlarından şikayetçi olan bir kurum, İsrailli bir internet sağlayıcısından bile internet alsam bu kadar antipati duymazdım

 8. raxetul dedi ki:

  Hakkı Abi, burada bu kadar şikayet var ama acaba TT yöneticileri bunları okuyorlar mı? Sanki okumuyorlarmış izlenimi oluşuyor bende. Videoyu işyerinden izleyemiyorum evde bakıp onunla ilgili yorumumu o zaman yapacağım.

 9. winchester07 dedi ki:

  harbiden bu ttnet sempatizanligi nedir bu sitede tamam reklam aliyorsunuz ama biraz kantarin topuzu kacmaya basladi bu haberler sdn’yi cizgisinden uzaklastiriyor.

 10. neguvon dedi ki:

  cevereye duyarli musteriye dusman evimi tasidim 2 aydir basvurmadigim yer kalmadi gayrettepe turk telekomn mudurlugune dahi gittim yok baglamiyorlar hattimi evimin hemen karsisinda 10 metre ilerisinde hat olmsina ragmen. verdigim dilekcenin 1 aylik suresi doldu yarin tukeyici mahkemesine verecegim .adamlar telfon baglamadigi halde birde fatura gonderiyorlar hem ttnet hemde turk telekom az kaldi fitil fitil burunlarinda ***** yere benden aldiklari butun pararlar zehir zikkim olsun ama az kaldi.

 11. rohirrim dedi ki:

  Şu dolandırıcı TTnet’i göklere çıkarıp yaladığınız haberlerden gına geldi.. tamam reklam alıyorsunuz eyvallah’ta abi bari bu kadar pohpohlamayın… çevreymişte zartmşta zurtmuş da… herkes işini yapsın… milletin gözünü nasıl boyarız diye büyün gün düşüneceğinize adam gibi alt yapıya yatırım yapın….

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Şu kadar liraya şunu yaptık diyor. Verdiğin hizmetten fazlası maaliyeti tüketiciden talep edersen ve bu konuda neredeyse TEKEL olarak piyasada bulunurken konuşmaları pek birşey ifade etmiyor. Önemli olan geleceğe yatırım yapmaksa, bu sadece çevrecilikle olmaz. Benden alınan fazla ücret benim çocuğumun geleceğinden de çalıyor.

  Çevre konusu ise sadece bu şirket için değil tüm insanlarımız için geçerli. Sen zaten çevreye zarar vermeyeceksin, koruyacaksın, bu senin yükümlülüğün. Bu özel birşey değil ki. Asıl haber çevreye zarar verdiğin zaman yaşanacaklardır.

  NOT: Mali değerlendirme TürkTelekom’a ait internet fiyatları üzerinden yapılmıştır.

 13. TMac1 dedi ki:

  toplantı teknede ama oda denizi kirletiyor,bunda nerde koruma?

  ttnet önce fiber döşe internetimizi uçur ama fiyatı sakın ha!

  ———- Post added at 03:29 ———- Previous post was at 03:28 ———-

  uykum var ağır olyom sanırım hadi bay

 14. TMac1 dedi ki:

  toplantı teknede ama oda denizi kirletiyor,bunda nerde koruma?

  ttnet önce fiber döşe internetimizi uçur ama fiyatı sakın ha!

 15. SDN Okuru dedi ki:

  telefon faturasını incelerseniz bu şirketin bu ülkenin insanlarını nasıl sömürdüğünü görürsünüz umarım fiber hatlar ve bu işle uğraşan özel sektör çabuk yayılır ve bu tür sömürücü şirketlerin tekelinden kurtulmul oluruz.

" Büyük Şirketlerden Örnek Davranış konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Büyük Şirketlerden Örnek Davranış ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Büyük Şirketlerden Örnek Davranış ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "