Okunma

Büyük Veri Şirketlere Ne Yararlar Sağlıyor?


26 Şubat 2015 Perşembe 15:00
Büyük Veri Şirketlere Ne Yararlar Sağlıyor?

Turkcell’in İş’te Teknoloji Hamlesi adını verdiği vizyon, şirketlere satış alanında doğrudan hedeflerine ulaşmasını, büyük veri sayesinde yapılan yatırımların doğruluğunun artması ve tüm bunlara ek olarak tasarruf oranlarını artırması, bu hamlenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

1.5 milyon makineyi birbiriyle konuşturan Turkcell, milyonlarca dolar tasarruf sağlayarak hem ülke ekonomisine hem de firmalara fayda sağlıyor.

Turkcell’in Kocaeli Teknoloji Hamlesi etkinliğinden sonra görüşlerimizi Fatih Sarı ile beraber değerlendirdik. İyi seyirler…

 

:: Büyük veri verimi artırıyor. Peki sizce Türkiye büyük veriden yeteri kadar faydalanabiliyor mu?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Büyük Veri Şirketlere Ne Yararlar Sağlıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Büyük Veri Şirketlere Ne Yararlar Sağlıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Büyük Veri Şirketlere Ne Yararlar Sağlıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "