Okunma

Kane Yüzünü Gösterdi!


24 Temmuz 2009 Cuma 10:00
Kane Yüzünü Gösterdi!

Strateji türünün mihenk taşlarından biri olan Command & Conquer isminin sonuna “4” takısı alacağını duyurmuştuk.  İlk görselleri de yakın zamanda yayınlanan Command & Conquer 4’ün giriş videosu da gün yüzüne çıktı. EA’nin Los Angeles stüdyoları tarafından hazırlanan yapımın çıkış tarihi henüz belirtilmiş değil.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11759/t_cnc4_excl_debut_kuato.flv#

Aşağı yukarı her hafta hakkında yeni materyal yayınlanan C&C4, maalesef İnternet’e bağlı olmayan makinelerde oynanamayacak. Oyunun bir MMO olmadığının altını çizen yetkililer, Single Player dahi oynasanız İnternet bağlantısına ihtiyacınız olacağını belirtiyor. C&C4‘te atılacak her adımın kaydının tutulacağı için, İnternet üzerinden sürekli veri transferi yapılacak.

Düşük İnternet hızına sahip kullanıcılar için de şu uyarıyı yapmak gerek: Bir MMO oynuyormuşsunuz gibi yoğun bir data transferi olmayacak. Dolayısıyla İnternet hattınız C&C4 oynamaya yeterli olacak.

:: Command & Conquer serisinde en sevdiğiniz birim hangisi?

 
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kane Yüzünü Gösterdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kane Yüzünü Gösterdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kane Yüzünü Gösterdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "