Çağ atlatan teknolojiler! Dijital dönüşüm ve Hitachi


12 Temmuz 2020 Pazar 18:00
Çağ atlatan teknolojiler! Dijital dönüşüm ve Hitachi

ShiftDelete.Net olarak yeni bir video ile karşınızdayız. Bu videomuz da dijital çözüm yöntemleriyle oldukça başarılı olan Hitachi‘nin işletmelere sunduğu imkanlara bakıyoruz. IT yöneticileri için oldukça önemli olan bu Hitachi hizmetleri kullanıcısına neler sunuyor? İşte merak edilen tüm detaylar!

Hitachi dijital dönüşüm ile hayatımıza giren yeni teknolojiler

ShiftDelete.Net olarak Hitachi Vantara Çözüm Danışmanı Ayhan Bektaş ve Denizbank Intertech ‎Cloud & Datacenter Services Dept.Manager Hakan Arıbaş gibi önemli isimlere sorularımızı ilettik. Gelen cevaplar doğrultusunda diğer konuklarımızla beraber veri işlenebilirliği üzerinde konuşmamızı gerçekleştirdik. Özellikle son zamanlarda Covid 19‘un ortaya çıkmasıyla beraber dijital çözüm yöntemleri ve depolama çözümleri daha da önemli hale geldi. Sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakıyorum. İyi seyirler!

IT yöneticileri bu hizmetleri kullanmaları halinde yapay zekanın da vermiş olduğu avantajlardan da faydalanıyor. Bu avantajla hem optimize bir çalışma ortaya çıkıyor hemde bilgi kaybı en düşük seviyelerde kalıyor. Bunun dışında bankalara da hizmet veren Hitachi, yakın bir zamanda DenizBank ile de çalışmaya başladı. Son zamanlarda yoğun bir şekilde kullanılan banka işlemleriyle ilgili DenizBank’ın burada Hitachi gibi 110 yıllık deneyime sahip olan bir firmayı tercih etmesi oldukça güzel. Siz dijital dönüşüm hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Çağ atlatan teknolojiler! Dijital dönüşüm ve Hitachi”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Hakkı abi insanlar artık teknolojiyi bıraktı geçim derdindeler. Bide asgari ücretle gecinen insana onunla yetinmedi için bir sürü senaryo uygulanıyor, nedense zengine hiçbir şey yok, gözü doysun zenginlik sınırı olsun, ekmeğini paylaşsın kardeşlik edilsin, ama yok bitmiş o devir, şimdi herşey zengine oynuyo abi. Orta kesim bitti, zengin ve fakir kesim var. Biz orta kesimken artık fakir kısma dahil olduk. Çünkü artık iş yapacak durum kalmadı herşeyi dolor euro ile hesablandigi için Türk lirasının değeri düştü bitti kepenkler kapandi

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Dijital dönüşüm çok tehlikeli görüyorum. 1453 e geri dönelim. Galata bankerleri olsun. Ayasofya kilisesinde namaz da kildikmi başımız göğe erişir.

" Çağ atlatan teknolojiler! Dijital dönüşüm ve Hitachi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çağ atlatan teknolojiler! Dijital dönüşüm ve Hitachi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çağ atlatan teknolojiler! Dijital dönüşüm ve Hitachi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Redmi Note 9S Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Redmi Note 9S
 2. 2 Note 20 serisi geliyor! Canlı yayına hazırlanın Note 20 serisi geliyor! Canlı yayına hazırlanın
 3. 3 Video yağmuruna tutulacaksınız! SDN ofis içi Video yağmuruna tutulacaksınız! SDN ofis içi
 4. 4 Telefonlara uzaktan eriştiren uygulama AirDroid inceleme Telefonlara uzaktan eriştiren uygulama AirDroid inceleme
 5. 5 Grafikleriyle bilgisayar ağlatan oyunlar! (Video) Grafikleriyle bilgisayar ağlatan oyunlar! (Video)
 6. 6 SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler? SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler?
 7. 7 Kadın gözüyle iPhone SE 2020 Kadın gözüyle iPhone SE 2020
 8. 8 Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları! (Video) Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları! (Video)
 9. 9 "Uygun fiyatlı" iPhone 8 Plus hala alınır mı?
 10. 10 iPhone 11 kamerasını Spigen ile zırhladık! iPhone 11 kamerasını Spigen ile zırhladık!