Okunma

Çağrı Merkezleri Büyüyor


24 Haziran 2014 Salı 09:23
Çağrı Merkezleri Büyüyor

Çağrı merkezlerini biraraya getirmek amacıyla 2008 yılında kurulan Çağrı Merkezleri Derneği’nin yıllık toplantısı gerçekleştirildi. Bu yıl üçüncü kez bu etkinliğin düzenlediklerini belirten Çağrı Merkezleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Tarakçı, yine bu yıl ilk defa etkinliğini içeriğini de değiştirdiklerini kaydetti.

Metin Tarakçı ile röportaj

Çağrı Merkezleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Tarakçı ile yaptığımız röportajı videomuzda izleyebilirsiniz.

Bu videoyu YouTube üzerinde izlemek için tıklayın

:: Çağrı merkezi hizmetinde yurt dışına ihracımız artacak mı?
yazarFatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına ShiftDelete.Net ailesine katıldı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Çağrı Merkezleri Büyüyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Büyüyorda ne oluyor biz çağrı merkezi çalışanları modern köleliğin temsilcileriyiz. Bu büyüme tek taraflı sadece patronların cebi büyüyor.

" Çağrı Merkezleri Büyüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çağrı Merkezleri Büyüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çağrı Merkezleri Büyüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "