Okunma

Çalınan Yavru Boğa Arayışı Başladı


10 Şubat 2009 Salı 11:23
Çalınan Yavru Boğa Arayışı Başladı

Nokia viNe kullanıcılarının yardımına ihtiyaç duyacak olan Jaakinen, ipuçları ile ilgili görevleri sitesinden paylaşacak. Görevleri yerine getirerek hem yavru boğanın bulunmasına yardımcı olun, hem de İspanya seyahati kazanma şansı yakalayın.

Nokia viNe, cep telefonuna yüklenebilen mobil bir uygulama olup, bu uygulamayla, mobil olarak çekilen fotoğraf ve videolar yine mobil olarak internete yüklenebiliyor, yüklenen içeriğin nerede ve ne zaman çekildiği bir internet haritası üzerinde gösterilerek arkadaşlarla paylaşılabiliyor.

Ödül Büyük…

En fazla puanı kazanmak için, en fazla mobil içeriği yaratıp Nokia viNe ile yüklemek gerekecek. En fazla puan toplayan ilk 10 kişi, birer Nokia N96 kazanacak ve Şubat ayında İstanbul’da yapılacak final aktivitesinde yavru boğayı bulmaya çalışacak. Tüm Türkiye’den katılımın açık olduğu, İstanbul dışından gelecek katılımcıların İstanbul’a ulaşım ve konaklama masraflarının Nokia tarafından karşılanacağı final aktivitesinde yavru boğayı bulmayı başaran kullanıcıyı ise iki kişilik İspanya seyahati bekliyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: JaakinenTakip
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Çalınan Yavru Boğa Arayışı Başladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Nokia’nın bir önceki oyununa katılmıştım çok zevkliydi..zorlukla bitirmiştim(kendini mesleki açıdan başkasının yerine koyuyordun) ama kazanamamıştım.Bu da onun kadar iyidir umarım..*****

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ilk hedef bir kebepçıymış

  3. SDN Okuru dedi ki:

    gereksiz…

" Çalınan Yavru Boğa Arayışı Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çalınan Yavru Boğa Arayışı Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çalınan Yavru Boğa Arayışı Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "