Okunma

Call of Duty: Black Ops 2 mi Geliyor?


30 Mart 2012 Cuma 06:45
Call of Duty: Black Ops 2 mi Geliyor?

Call of Duty serisi geçtiğimiz günlerde Robert Bowling’in ekipten ayrılmasıyla birlikte büyük bir kan kaybı yaşamıştı. Fakat bu durum Activision‘ı hiç rahatsız etmemiş gibi görünüyor.

Treyarch’ın dün gece Facebook sayfasının kapak fotoğrafını değiştirmesiyle birlikte, Black Ops 2‘nin yakında duyurulabileceği iddiaları ortalıkta dolaşmaya başladı.

Görselin üzerinde “Classified” yani “gizli/sınıflandırılmış” ibaresi yer alıyor ve Black Ops’un asıl görseline bazı benzerlikler gösteriyor.

Tabii heyecanla Black Ops 2 açıklaması bekleyen oyunseverler de bu görseli Black Ops 2 olarak yorumluyor. Activision‘dan resmi bir açıklama gelene kadar ne yazık ki dedikodu olarak kalmaya devam edecek.

:: Black Ops 2’yi bekliyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

14 yorum - “Call of Duty: Black Ops 2 mi Geliyor?”

 1. aquess1999 dedi ki:

  iyiymiş

 2. aquess1999 dedi ki:

  evet ama fiyatıda baya iyiydi

 3. SDN Okuru dedi ki:

  yeni çıkacak olan call of duty’i merakla bekliyorum müthiş bir yankı uyandıracak yine. 2012 nin en iyi fps oyunu ***** 3 de fena değil bu arada 🙂

 4. davut dedi ki:

  Blackops gibi yapmasınlarda ne işlemci kaldı ne ekran kartları optimizasyonu felakettii

 5. aquess1999 dedi ki:
 6. nevuser dedi ki:

  Umarım yine önceki oyunlardaki gibi call 4 ün grafiklerini copy past yapmazlar

 7. aquess1999 dedi ki:

  kesin güzel olacaktır.

 8. acabuco4 dedi ki:

  Yeni oyunu merakla bekliyorum , kalitesinden şüphem yok , bakalım nasıl bişey olucak

 9. SDN Okuru dedi ki:

  “black ops”– “iron wolf” olacak diye biliyodum ben.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  bu oyunun grafikleri bf3 ten de iyi ***** önceki yorumlarımdada dediğim gibi infinty ward yada treyarch istese grafikleri iyi olan bir oyun çıkarı***** görün asıl savaş simulasyonunu

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Black ops 2’nin gelceği zaten belli idi rusalka batar iken hudson ” bu iş burda bitmedi” demişti

" Call of Duty: Black Ops 2 mi Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Call of Duty: Black Ops 2 mi Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Call of Duty: Black Ops 2 mi Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "