Call of Duty: Black Ops’dan İlk Fragman!


01 Mayıs 2010 Cumartesi 16:00
Call of Duty: Black Ops’dan İlk Fragman!

Activision‘u zengin eden Call of Duty serisi yeni oyunlarla son hız devam ediyor. Modern Warfare 2‘in kırdığı satış rekorlarıyla birlikte artık serinin sıradan bir oyun olmadığı da ortaya çıkmıştı. Aslında İkinci Dünya Savaşı konusunu işleyen yapım, Modern Warfare adlı dördüncü oyunla birlikte sıradan bir FPS’nin ötesinde bir hal aldı.

#http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/13099/t_callodblackops_debut_tease_excl_aw3d.flv#

Oyuncuları, modern savaş döneminde birer askere çeviren bu yapım Modern  Warfare 2‘yle birlikte Call of Duty serisinin de kaderini değiştirdi. Yine 2.Dünya Savaşı temalı Call of Duty: World at War adlı oyunda istediği başarıyı yakalayamayan Treyarch, seriyi zaman yolcuğuna uğrattı.

Activision aldığı kararla, Treyarch ve Infinity Ward firmalarının sırayla yeni bir Call of Duty yapmasını uygun görmüştü. Treyarch aldığı radikal kararla, neredeyse 20 yıllık bir dönemi konu alacak yeni bir oyun üzerinde çalışmaya karar vermişti. 

Geçtiğimiz gün resmi olarak satış tarihi duyurulan Black Ops adlı oyun için firma, gizemlerle dolu bir fragaman hazırladı. 1 dakikadan az süren bu fragmanda, ekranda görünüp saniyeler içerisinde kaybolan birçok oyun görüntüsü gizli. Videoyu kare kare izlediğiniz zaman, oyunun içi görüntüleri de görmüş oluyorsunuz. 

Fragmanda neler gizli?

Call of Duty 7‘yle ilgili ilk dedikodular ortaya atıldığı zaman, oyunun Vietnam savaşını konu alacağı iddia edilmişti. Yapım tamamen Vietnam savaşı üzerine konulmamış ama Black Ops askerleri, görevleri gereği bu savaşa az da olsa karışacaklar.

Fragmandaki karelere bakıldığı zaman oyundaki ana düşmanların, Ruslar, Vietnamlılar ve Kübalılar olduğu görüyoruz. Video boyunca birine işkence yapıp bu kişiden bilgi alınmaya çalışıyor. Bu kişi, efsanevi Call of Duty kahramanı Captain Price olabilir.

Oyunda, bol bol gizlice düşmanı etkisiz hale getirme sahneleriyle karşılaşacağız. Paraşütle uçaktan atlama ya da düşen helikopterden kurtulma gibi bölümler yine Black Ops‘da yer alacak.

Vietnam savaşı sırasında videodaki görüntüye göre helikopter kullanıp köyleri bombalayabileceğiz.Yapım 9 kasımda raflardaki yerini alacak.

:: Sizin fragmanda fark ettiğiniz gizli sahneler neler oldu? Black Ops’dan beklentiniz nedir?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Call of Duty: Black Ops’dan İlk Fragman! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Call of Duty: Black Ops’dan İlk Fragman! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Call of Duty: Black Ops’dan İlk Fragman! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  2. 2 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  3. 3 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  4. 4 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
  5. 5 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  6. 6 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  7. 7 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  8. 8 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  9. 9 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  10. 10 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!