Efsanevi karakter Call of Duty: Mobile ile geri dönüyor


03 Mayıs 2021 Pazartesi 13:49
ABONE OL
Efsanevi karakter Call of Duty: Mobile ile geri dönüyor

Call of Duty: Mobile yakında kullanıcılara sunulacak yeni efsanevi karakter görünümünü duyurdu. Sosyal medya üzerinden yayınladığı müjdeli haberin içerisinde karakterin ilk görünümünü resmeden dikkat çekici bir fotoğrafa yer verdi.

İlk defa 2019 yılında Call of Duty: Modern Warfare oyununda karşımıza çıkan Mace karakteri yenilenmiş imajıyla CoD Mobile’da yer alacak.

Call of Duty: Mobile efsane karakteri geri getiriyor

Call of Duty: Mobile‘ın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı duyuruda, karanlık bir tünelin önünde diz çökmüş ve zincirlenmiş bir adam göze çarpıyor. Yüzündeki metalik kurukafa maskesi, akıllara söz konusu karakterin Mace‘den başkası olmayacağını getiriyor. Karakterin yeni görüntüsü ise şöyle olacak:

Call of Duty: Mobile Mace

Timi Studios, yeni CoD: Mobile efsanevi karakterini “Zincirlenmiş… Ve öfkeli. Hapsedilen bir efsane…” cümleleriyle oyuncularla paylaştı.

Call of Duty: Mobile henüz Mace’in efsanevi görünümü için bir çıkış tarihi vermedi. Fakat tahminlere göre karakter, oyunun bir sonraki güncellemesiyle birlikte hayatımıza girecek.

Popüler oyun ilk kez geçtiğimiz yılın Kasım ayında Nikto karakteri için Dark Side tasarımını yayınlayarak efsanevi görünümler oluşturmaya başladı. Yalnızca havalı bir görüntü değil, aynı zamanda ekstra avantajlar ve yetenekler de getiren bu güncellenmiş karakterler, ne yazık ki son derece nadir bulunuyor. Nikto’dan sonra Mace‘in de özel görünümleriyle gelmesiyle, Timi Studios’un daha fazla efsaneyi oyuncularla buluşturacağı düşünülüyor.

CoD: Mobile ağır top oyunlarla yarışıyor 

Reuters tarafından hazırlanan bir rapora göre Timi Studios, dünyanın en büyük geliştiricisi unvanını üzerinde taşıyor. Call of Duty: Mobile ve Honor of Kings‘i geliştiren şirket, 2020’de 10 milyar dolar gelir elde ederek büyük bir başarıya imza attı. Ayrıca raporda böylesi mobil oyunların neredeyse devasa masaüstü bilgisayar, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch oyunlarıyla rekabet ettiği vurgulandı.
yazarEfrahim Aslan

1998 yılında İzmir'de doğdu. Çeşitli dergilerde karikatür ve yazıları yayımlandı. Teknoloji sitelerinde ise freelancer olarak editörlük yaptı. Şimdi teknoloji editörlüğüne SDN'de devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Efsanevi karakter Call of Duty: Mobile ile geri dönüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Efsanevi karakter Call of Duty: Mobile ile geri dönüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Efsanevi karakter Call of Duty: Mobile ile geri dönüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  2. 2 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  3. 3 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  4. 4 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  5. 5 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  6. 6 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  7. 7 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  8. 8 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  9. 9 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  10. 10 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!