Okunma

Call of Duty’ciler Online Oyunu Sevdi


06 Nisan 2009 Pazartesi 08:20
Call of Duty’ciler Online Oyunu Sevdi

Call of Duty 4’ün yapımcısı Infinity Ward, Modern Warfare’i satın alanların %30’luk bir bölümünün tek kişilik senaryo moduna hiç dokunmadığını açıkladı. Achievement puanlarının aynı zamanda oyuncuların alışkanlıklarını ölçmek için önemli bir yöntem olduğunu dile getiren Infinity Ward yetkilileri, Xbox Live‘a bağlanan 10 milyon CoD 4 oyuncusunun %2,8’inin de Call of Duty 4’ü Veteran zorluk seviyesinde bitirdiğini belirtti. Diğer bir deyişle, oyunu en zor seviyede bitirdiğiniz için Rambo moduna girmeyin; sizin gibi 280.000 kişi daha var.

:: Siz Call of Duty’i hangi ayarlarda oynuyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Call of Duty’ciler Online Oyunu Sevdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Call of Duty’ciler Online Oyunu Sevdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Call of Duty’ciler Online Oyunu Sevdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "