Okunma

Sanal Bowling Hediye Kazandırıyor


22 Haziran 2009 Pazartesi 12:05
Sanal Bowling Hediye Kazandırıyor

Adinteractive tarafından hazırlanan site, eğlencenin tadını Calve soslarıyla ziyaretçileriyle paylaşıyor. Sitedeki eğlenceli oyunda Calve’nin ketçap ve mayonez şişeleri lobut olarak kullanılıyor ve bowling topunu doğru biçimde yönlendirip en yüksek puanı yakalamak amaçlanıyor.


Sanal bowling hem eğlenceli hem de hediyeli.

Green Box tekniği ve Chroma Key teknolojisiyle videoları hazırlanan kampanyada lobutlar ve bowling topu gerçek oyuncular tarafından canlandırıldı, bowling salonu ise 3D olarak tasarlandı. Oyunda bowling topunun devirdiği lobutları görüntülemek için birçok video çekildi. Uzun saatler oynanabilen Calvé Bowling, aynı zamanda son derece de eğlenceli; vurularak devrilen lobutlar sinirlenirken, diğerleri sevinçten dans ediyor.

Kampanya sonunda çekilişle belirlenecek talihliler ise AFM’den sinema bileti ya da D&R’lardan hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

:: Bowling oynamayı sever misiniz?

Bilgi için: Calve
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sanal Bowling Hediye Kazandırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanal Bowling Hediye Kazandırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanal Bowling Hediye Kazandırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "