Okunma

Cam Klavye Prototipi Çok Şık Görünüyor


29 Kasım 2011 Salı 05:45
Cam Klavye Prototipi Çok Şık Görünüyor

Kickstarter bir proje sitesi. İnsanlar prototip haldeki fikirlerini bir video ile derleyerek burada dünyanın beğenisine sunuyorlar. Eğer proje hoşunuza giderse, destekçi olabiliyor ve belirli hedefleri olan insanlara istediğiniz miktarda para gönderebiliyorsunuz.

İşte Kickstarter sitesinde yayımlanan bir video, ki o videoya buradan ulaşabilirsiniz, üretilmeye hazır durumda olan bir cam klavye ve fare kombinasyonuyla oldukça etkileyici görünüyor. Klavye ve fare, LED’ler yardımıyla aydınlatılan tuşlar ve bu tuşlara basıldığında ışığın sönmesini kaydeden bir kamera sayesinde çalışıyor.

Yani bir tuşa bastığınızda etrafındaki ışık sönüyor ve ürünlere entegre olan kamera bu görüntüyü kaydederek nereye bastığınızı algılıyor. Fakat tabii ki kullanmadan ne kadar kullanışlı olduğunu anlamamız mümkün değil.

:: Cam klavye ve fare tasarımını beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Cam Klavye Prototipi Çok Şık Görünüyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    tıkır tıkır klavyede yazmak varken fiziksel olarak hissedemeyeceğim bir klavyeyi neden kullanayım ki? Dokunmatik teknolojisi yerinde kullanıldığında güzel bence

  2. SDN Okuru dedi ki:

    BENCE FAZLA GEREKSİZ GİBİ GÖRÜNÜYOR .
    BU SADECE VAR OLAN KLAVYEMAUSU GELİŞTİRMEK YERİNE FİYATINI ARTIRMAK GİBİ BİRŞEY OLMURDU .

" Cam Klavye Prototipi Çok Şık Görünüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cam Klavye Prototipi Çok Şık Görünüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cam Klavye Prototipi Çok Şık Görünüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "