Okunma

Cambly Group ile İngilizce eğitimi


14 Mart 2017 Salı 07:15
Cambly Group ile İngilizce eğitimi

Anadili İngilizce olan öğretmenlerle görüntülü sohbet üzerinden İngilizce pratik yaptıran İngilizce öğrenme uygulaması Cambly, Cambly Group ürünüyle, öğretmenlere 2 veya 3 öğrencinin aynı anda bağlanmasını sağlayarak eğitim fiyatlarda sunuyor.

İngilizce hayatın zorunlulukların biri halini aldı. Bu da İngilizce eğitim konusunda çeşitli uygulamaların son kullanıcıyla buluşmasına zemin hazırladı. Ancak rekabetin artması, fiyatların düşmesiyle sonuçlanırken, iyi uygulama kadar kötü uygulamalar da marketleri doldurdu.

Dünyanın her köşesinden bir sınıf arkadaşı

Cambly Group’u kullanmak için önceden rezervasyon yaptırmak veya birden fazla kişi aynı anda üye olmak gerekmiyor. ‘’İngilizce Pratik Yapın’’ butonuna tıklandığında anında bir öğretmene bağlanılıyor. Bu seansa dünyanın herhangi bir yerinden 2 farklı öğrenci daha katılabiliyor.

 17-03/14/basliksiz-1-2.jpg

Cambly, öğrencilerin aynı kalitede, yerel öğretmenlerden alacakları eğitimi daha uygun fiyata sunmayı amaçlıyor. Normal abonelik planlarına göre %40 daha uygun olacak Cambly Group paketleri aylık 35 TL’den başlıyor.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Cambly Group ile İngilizce eğitimi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu ara heryerde bunun reklamları var..cüzdanı açmış adamlar 😀

  2. SDN Okuru dedi ki:

    35 tl den baslayip kacta duruyor ?

" Cambly Group ile İngilizce eğitimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Cambly Group ile İngilizce eğitimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cambly Group ile İngilizce eğitimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "