Okunma

Camtasia for Mac Güncellendi


01 Ekim 2013 Salı 11:50
Camtasia for Mac Güncellendi

Mac bilgisayarlarda eğitim sunumları ve demo videolar hazırlamak için tasarlanan Camtasia’nın yeni sürümü yayınlandı. Akıcı ve sezgisel bir kullanım sunan yazılım, kazandığı yeni özellikler ile çok daha etkileyici sunumların kolaylıkla oluşturulabilmesini sağlıyor.

HD kalitede video ve sunumlar oluşturmak için geliştirilen Camtasia’ya 2.5 güncellemesi sonucunda yeni bir tarih penceresi, OS X 10.8 için Facebook ve Twitter gibi sosyal medya butonları, yeni bir görüntü yakalama yöntemi, geliştirilmiş kare yakalama hızı gibi özellikler eklendi.

Sorunlar giderildi

Multimedya dosyalarında 5000 x 5000 pikselden daha yüksek çözünürlüklü görseller için bir sorun giderilirken shift tuşu için yeni bir kısayol özelliği de yazılım güncellemesi ile beraber artık Camtasia for Mac’te.

:: Camtasia for Mac güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Camtasia for Mac Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Camtasia for Mac Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Camtasia for Mac Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "