Okunma

Çanakkale’nin Üçüncü TeknoSA’sı Açıldı


10 Nisan 2015 Cuma 04:01
Çanakkale’nin Üçüncü TeknoSA’sı Açıldı

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü markası TeknoSA, Türkiye’nin dört bir yanına teknoloji götürmek için çıktığı yolda mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Çanakkale’deki üçüncü mağaza olan 17 Burda AVM’deki TeknoSA’nın açılışı yeni Genel Müdür Bülent Gürcan’ın da katılımıyla 9 Nisan Perşembe günü yapıldı.

Herkes için Teknoloji’ felsefesi ile Türkiye’nin 81 ilinde tüketicilerine kaliteli hizmet sunmak için mağaza ağını genişleten TeknoSA, Çanakkale’deki üçüncü ve en büyük mağazasını 9 Nisan Perşembe günü Çanakkale 17 Burda’da TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan ve İcra Kurulu’nun katılımı ile açtı.

Toplamda 895 metrekarelik alanda hizmet verecek Çanakkale’nin en büyük TeknoSA’sı, elektronikten bilgisayara, telekom ürünlerinden beyaz eşya ve küçük ev aletlerine yüzlerce markada binlerce çeşit ürünü bulunduruyor.

:: Teknosa’nın Çanakkale’deki mağazasını ziyaret ettiniz mi?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Çanakkale’nin Üçüncü TeknoSA’sı Açıldı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    isterse 1000 tane açılsın.müşteri memnuniyeti olmadığından sonra ne ***** gemi modeli mağazada ***** çeşitli bahanelerle geçiştiriliyor ve boş sözlerle kandırı*****

" Çanakkale’nin Üçüncü TeknoSA’sı Açıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çanakkale’nin Üçüncü TeknoSA’sı Açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çanakkale’nin Üçüncü TeknoSA’sı Açıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "