Canon’dan 8 Kat Daha Parlak Ağ Kamerası!


13 Ekim 2015 Salı 10:01
Canon’dan 8 Kat Daha Parlak Ağ Kamerası!

Canon Europe bugün Paris‘te, EXPO 2015‘te en yeni çığır açıcı ağ görsel çözümleri (NVS) teknolojilerini gösterecek. Bu yeni geliştirmeler, Canon’un toplumun gün geçtikte genişleyen izleme ve gözetleme ihtiyaçlarına yanıt olarak ürettiği, güvenlik pazarının da ötesine geçen çözümleriyle NVS pazarına dönük çabalarını vurguluyor.

Fuarda Avrupa’da ilk kez Canon‘un ultra telefoto lensine sahip konsept yüksek hassasiyetli ağ kamerası gösterilecek. Bu yüksek büyütme lensinin klasik telefoto ağ kamerası modellerinden sekiz kat daha yüksek parlaklık seviyelerini yakalaması, çok düşük ışıklandırma altında kızıl ötesi görüntülemeye gerek kalmadan net ve doğru izleme ve video çekimi yapılabileceği anlamına gelir. 

EXPO‘da Canon, önümüzdeki beş yıl içinde büyüme açısından kilit bir alan haline gelecek bir alan olarak NVS’nin üzerinde duracak. Sadece EMEA bölgesinde video gözetleme pazarının 2018 itibariyle neredeyse 18 milyar Dolarlık bir pazar değerine ulaşması bekleniyor ve Canon, bu dinamik ve hızla büyüyen pazarda lider konumunu güçlendirmeye devam edecek.

Canon’un en yeni NVS teknolojisi ve çözümleri fuarda Canon Grubu şirketler Axis ve Milestone’un en son yenilikleriyle birlikte sergilenecek. Bu üç şirket, kendi ürün tekliflerindeki bireysel güçlerini gösterime sunacakları gibi birlikte çalışarak müşterilerine gelecekte nasıl daha fazla yenilik ve değer katabileceklerine dair fikirler verecekler.

Canon Europe Ağ Görsel Çözümleri Müdürü Jacco Leurs şöyle bir yorum yaptı: “Canon’un yeni grup şirketleri Axis ve Milestone, gözetleme pazarındaki küresel iddiamızı hayata geçirmemize yardım ederek merkezi bir rol oynayacaklar.  Bize bol miktarda deneyim, müşteri, ortak, teknoloji ve çözüm sunacaklar.  Canon’un ağ görsel çözümlerine yaptığı küresel yatırım bizim bu sektöre dönük iddiamızı sağlamlaştırdığı gibi bu alanda önümüzdeki beş yıl içinde ve sonrasında yapacağımız araştırma ve geliştirmeleri geliştiriyor.

:: Canon’un yeni ağ görsel çözümleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Canon’dan 8 Kat Daha Parlak Ağ Kamerası!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Ne çığır açması yav innovasyon özürlü fotoğraf makinesi markası 2 tuş ekleyip yeni diye kakalıyor sony ve samsungdan örnek alsın az

" Canon’dan 8 Kat Daha Parlak Ağ Kamerası! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon’dan 8 Kat Daha Parlak Ağ Kamerası! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon’dan 8 Kat Daha Parlak Ağ Kamerası! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
 2. 2 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
 3. 3 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
 4. 4 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
 5. 5 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
 6. 6 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 7. 7 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 8. 8 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 9. 9 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 10. 10 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!