Canon i-Sensys Ailesinin Yeni Bireyleri


10 Temmuz 2010 Cumartesi 06:00
Canon i-Sensys Ailesinin Yeni Bireyleri

Kompakt tasarımıyla yüksek performans sunan i-SENSYS LBP6300dn, i-SENSYS LBP6650dn, i-SENSYS MF5840dn ve i-SENSYS MF5880dn modelleri, Canon’un Hızlı İlk Baskı teknolojisinin yanı sıra enerji ve maliyet tasarrufu sağlayan birçok özellik barındırıyor (Enerji, Zaman ve Maliyetten Tasarruf).

 

i-SENSYS LBP6300dn ve i-SENSYS LBP6650dn

Çift taraflı baskı teknolojisine sahip i-SENSYS LBP6300dn (30 sayfa/dak) ve i-SENSYS LBP6650dn (33 sayfa/dak) yüksek hızda ve hacimde baskıya gereksinim duyan küçük ve orta ölçekli işyerleri için ideal çözümler sunuyor.

i-SENSYS LBP6300dn’de kullanıcılara zaman kazandıran Canon’un kendi geliştirdiği ileri baskı teknolojisi olan Canon Advanced Printing Technology (CAPT) sistemi kullanılıyor. Buna ek olarak Canon’un UFRII, PCL5e/6 ve opsiyonel PostScript özelliği ile i-SENSYS LBP6650dn, kurumsal şirketlerin ve devlet sektörünün gereksinimleri en iyi şekilde karşılıyor.

Yazıcılarda yerleşik olarak, cihazların çoklu kullanıcılar tarafından kolaylıkla paylaşılabilmesini sağlayan bir ağ arabirimi de bulunuyor. Uzaktan Kullanıcı Arabirimi ise cihazların yönetim ve denetiminin ağ üzerinden yapılabilmesini sağlıyor.

Tüm cihazlarda otomatik çift taraflı baskı standart olarak bulunuyor. Böylece kağıt tüketimi azaltılarak, çevreye etki de azalmış oluyor.

 

 

i-SENSYS MF5840dn ve i-SENSYS MF5880dn

Çok fonksiyonlu cihazlar olan i-SENSYS MF5840dn (30 sayfa/dak) ve i-SENSYS MF5880dn (30 sayfa/dak) ile kullanıcılar baskı alma, tarama ve kopyalama işlerini kolayca paylaşabiliyorlar (Canon ve Sony, Pentax İçin Kapışıyor!).

i-SENSYS MF5880dn’de faks özelliği de bulunuyor. Kompakt ve ince bir tasarıma sahip her iki model de, kullanıcılara zaman tasarrufu sağlayan ve verimliliği arttıran, 50 yapraklı Çift Taraflı Otomatik Doküman Besleyici (DADF) özelliği sayesinde otomatik çift taraflı kopyalama ve tarama işlemi sağlıyor.

i-SENSYS MF5840dn ve i-SENSYS MF5880dn modellerinde yüksek sıkıştırmalı PDF ile SEND fonksiyonu bulunuyor. Bu fonksiyon e-posta adreslerine, ağdaki klasörlere ve USB bellek tuşlarına belge dağılımını daha hızlı gerçekleştirerek, kaliteden ödün vermeden daha küçük boyutta dosyaların taratılmasını sağlıyor.

i-SENSYS MF5840dn ve i-SENSYS MF5880dn özellikleri arasında Kullanıcı ve Departman Kimlik Yönetimi de bulunuyor.

:: Canon’un çok amaçlı baskı üniteleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon i-Sensys Ailesinin Yeni Bireyleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon i-Sensys Ailesinin Yeni Bireyleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon i-Sensys Ailesinin Yeni Bireyleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  2. 2 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  3. 3 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  4. 4 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  5. 5 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  6. 6 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  7. 7 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  8. 8 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  9. 9 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  10. 10 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)