Okunma

Canon İş Yerlerini Seviyor


16 Şubat 2010 Salı 15:45
Canon İş Yerlerini Seviyor

Canon, geçtiğimiz günlerde duyurduğu imageRUNNER serisinden sonra, iş yerleri için yeni bir seri çıkardı.

Canon’un yeni serisi i-SENSYS, dört adet renkli, bir adet siyah beyaz çok fonksiyonlu ve bir de renkli tek fonksiyonlu yazıcıdan oluşuyor.

Ağ kullanımına hazır, renkli, çok fonksiyonlu dört yazıcı: giriş seviyesi i-SENSYS MF8030Cn, i-SENSYS MF8050Cn ve orta seviye i-SENSYS MF8330Cdn ile i-SENSYS MF8350Cdn küçük ve orta ölçekli işletmeler için lazer baskı, tarama, kopyalama ve faks gönderimi imkanı sağlıyor.

Canon i-SENSYS MF8030 Cdn

Çok fonskiyonlu lazer yazıcı

i-SENSYS MF8030Cn, MF8050Cn, MF8330Cdn ve MF8350Cdn, Canon’un renkli çok fonksiyonlu lazer teknolojisini küçük ofisler ve çalışma gruplarına uygun fiyatlarla sunuyor.

Ağ kullanımına hazır bu dört modelin her biri lazer baskı, tarama ve kopyalama fonksiyonları sunarken i-SENSYS MF8050Cn ve i-SENSYS MF8350Cdn’de faks gönderme özelliği de mevcut.

:: İş yerinizde Canon kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon İş Yerlerini Seviyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon İş Yerlerini Seviyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon İş Yerlerini Seviyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "