Okunma

İşletmelerin Yeni Dostu


12 Haziran 2009 Cuma 08:29
İşletmelerin Yeni Dostu

Canon’un pahalı görüntüleme ürünlerindeki gelişmiş teknolojilerin pek çoğunu içeren yeni ürünü MF8450 ile renkli görüntüler ve grafikler, son derece net metinler ve ince cilt rengi tonları ve gölgeli alanlar içeren görüntülerde bile benzersiz renk tutarlılığı elde etmek mümkün.

Bir masaüstü cihazın renkli çıktı kalitesini sağlamak için üstün Pure Black teknolojisi, Gerçek Zamanlı ACS (Otomatik Renk Seçimi), Süper Toric lens ve Dual Direct Mapping teknolojisinden yararlanan MF8450, piyasaya çıkmasıyla birlikte artık küçük işletmeler de çok yüksek kaliteli baskı, kopyalama, tarama ve faks özelliklerinden faydalanma imkanına sahip oluyor.

Kaliteyi hızla birleştiren MF8450, renkli ve siyah-beyaz baskı ve kopyaları sürekli olarak 17 ppm/cpm gibi yüksek bir hızda üretiyor. İlk kopya çıktı süresi yaklaşık 14 saniye olan cihaz, uyku modunda bile sıfır ısınma süresi ve beklemesiz işleyiş sağlıyor.

Compact PDF ile SEND fonksiyonu, MF8450‘yi yüksek kaliteli dokümanları dijital olarak paylaşmak için bir iletişim merkezi haline getiriyor ve bu da cihazın yararlılığını, etkinliğini ve verimliliğini daha da artırıyor. Kullanıcılar renkli dokümanları doğrudan doğruya e-posta, ağ sunucusu (SMB ve FTP), İnternet Faksı, hatta bir USB hafıza çubuğuna tarayabiliyorlar.

Otomatik çift yönlü baskı, kopyalama, fakslama ve tarama, zamandan ve kağıttan tasarruf sağlıyor. Sağlam ve tek parça tasarıma, 850 tabakalık maksimum kağıt kapasitesine ve 384 MB paylaşımlı hafızaya sahip bulunan MF8450, bu özellikleriyle en meşgul küçük ofislerin ihtiyaçlarını bile karşılamayı garanti ediyor.

Canon MF8450 Teknik Özellikler

Benzersiz i-SENSYS renk teknolojileriyle en yüksek kalitede, profesyonel renk çıktısı
17 ppm/cpm renkli ve siyah-beyaz çıktı
İlk kopya çıktı süresi yaklaşık 14 saniye
Anında ısınma ve geliştirilmiş enerji verimliliği için Anında Sabitleme teknolojisi: Uyku modunda sadece 1,2 watt
Compact PDF ile SEND fonksiyonu
Easy-Scroll Wheel ile 3,5 inç renkli TFT kullanımı kolay
Çift taraflı baskı, kopyalama, tarama ve fakslama
50 sayfalık Çift Yönlü ADF (Otomatik Doküman Besleyici)

:: Canon MF8450, ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilir mi?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşletmelerin Yeni Dostu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşletmelerin Yeni Dostu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşletmelerin Yeni Dostu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "