Okunma

Canon yeni dijital baskı ürünlerini tanıttı


16 Aralık 2016 Cuma 12:42
Canon yeni dijital baskı ürünlerini tanıttı

Canon Eurasia, yeni dijital baskı ürünlerini Fespa 2016’da tanıttı. Canon’un UV yazıcısı Arizona 1260 GT ile cam, seramik, alüminyum, pleksi ve ahşap yüzeylere yapılan baskılar dikkat çekmeyi başardı.

Arizona 1260 GT her yüzeye baskı yapıyor

Arizona 1260 GT, üretim, prova baskı, ticari baskı, posterler, satış noktaları, sergiler, fotoğraf ve tasarım dahil olmak üzere grafik sanatı pazarı için özel olarak tasarlandı.

Yeni Arizona 1260 GT’nin de dahil olduğu Océ Arizona 1200 serisi yazıcılar, Océ Arizona 400 serisini farklı bir düzeye taşımayı amaçlıyor. Arizona 1260 GT, orta hacimli kullanıcılar için tasarlanan bir düz yatak yazıcı. Océ VariaDot görüntüleme teknolojisi sağlam görüntü kalitesine ulaşıyor.

16-12/16/1481878459_gorsel_3.jpg

Arizona 1260 GT kullanıcılara 3 mürekkep yapılandırması seçeneği sunuyor. Açık Mavi ve Açık Macenta güzel sanatlar uygulamaları için en net vurguları ve çeyrek tonları katarken CM² mürekkep yapılandırması tabela ve teşhir uygulamalarının gerektirdiği hızlı ve net üretim baskılamayı sunuyor. Beyaz ve Vernik üstün uygulama çok yönlülüğü sağlıyor.

Fespa’da tanıtılan Canon imagePRESS C10000VP ise dakikada 100 sayfa hızı gibi bir verimlilik sunuyor. Yazıcı ayrıca maksimum hızda çalışabiliyor ve 350 g/m2’ye kadar malzemeye kadar çift taraflı baskı üretebiliyor. Gelişmiş soğutma sunan Çift Yönlü Sabitleme ünitesi, yüksek hızda dengeli sabitleme performansıyla daha iyi karışık ortam işleme sağlıyor.

imagePRESS C10000VP modeli, matbaalar ve yüksek baskı hacmine sahip dijital baskı merkezleri için önemli bir seçim olarak görünüyor. Hızı ve baskı kalitesi çok yüksek seviyede olan C10000VP, yüksek hızda yüksek kalitede baskı yapıyor.

Canon Fespa’da ayrıca varioPRINT 135’i tanıttı. varioPRINT 135, fotoğraf kalitesinde siyah beyaz baskı yapıyor. Kitap baskısında kullanılan varioPRINT 135, ile kullanım kılavuzu baskısı da yapılıyor.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon yeni dijital baskı ürünlerini tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon yeni dijital baskı ürünlerini tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon yeni dijital baskı ürünlerini tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "