Okunma

Canon Yeni Prototipi ile Çift Taraflı Baskıda İddialı


10 Haziran 2016 Cuma 08:01
Canon Yeni Prototipi ile Çift Taraflı Baskıda İddialı

Canon, yeni Prototip Inkjet Fotoğraf Baskı Makinesi Voyager’ı Drupa 2016 fuarındaki standında sergiliyor. Yeni geliştirilen Canon inkjet teknolojisinin temel alındığı yedi renkli prototip B2+ çift taraflı baskı makinesi, Canon’un görüntülemedeki derin mirasını devraldı. Voyager Inkjet, inkjetin teknik sınırlarını yeni bir kalite seviyesine taşımak üzere tasarlandı.

Voyager’ın canlı sunumlarla gösterimi Canon’un Drupa’daki standında yapılıyor. Standart ofset medya dahil farklı materyaller üzerinde elde edilebilecek olağanüstü fotoğraf çıktı kalitesi çeşitli örneklerle gösteriliyor.

Voyager, kataloglar, broşürler, pazarlama materyalleri ve görüntü kalitesinin çok önemli bir unsur olduğu lüks marka, emlak, yiyecek ve seyahat içerikli yayınlar gibi katma değerli uygulamalar üreten baskı hizmeti sağlayıcılarının ilgisini çekiyor.

Çok parlak, fotoğraf kalitesinde çıkışıyla Voyager, premium kalitede fotoğraf albümleri ve tek tek hatıra fotoğrafı baskıları gibi klasik fotoğraf uygulamalarında da kullanıma uygun.

16-06/10/canon.jpg

Canon Europe Başkan Yardımcısı Jeppe Frandsen, Canon’un standını ziyaret edip Voyager ile alınan örnekleri görenlerin, bu prototip inkjet üretim baskı motorunun yakaladığı çıktı kalitesine hayran kalacaklarını söylüyor.

:: Canon Inkjet Fotoğraf Baskı Makinesi Voyager hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon Yeni Prototipi ile Çift Taraflı Baskıda İddialı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon Yeni Prototipi ile Çift Taraflı Baskıda İddialı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon Yeni Prototipi ile Çift Taraflı Baskıda İddialı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "