Okunma

Canon Yeni Teknolojileriyle Dikkat Çekti


15 Aralık 2015 Salı 18:50
Canon Yeni Teknolojileriyle Dikkat Çekti

Canon Eurasia Geniş Format Yazıcılar İş ve Ürün Geliştirme Müdürü Tamer Kuş, 2015 yılında UV yazıcı pazarında büyük gelişme yaşandığını ve kendilerinin de bu pazarın büyümesine katkı sağladıklarını söyledi. Kullanıcıların fark yaratabilecek ürünler aradığını belirterek, “Artık Arizona 460GT gibi yazıcılarla cama, tahtaya, seramiğe baskı yapmak mümkün. Bu nedenle UV pazarı büyük ilgi görüyor” dedi.

Canon, FESPA’da UV flatbed yazıcısı Arizona 460GT ile boy gösterdi. Arizona 460GT, üretim, prova baskı, ticari baskı, posterler, satış noktaları, sergiler, fotoğraf ve tasarım dahil olmak üzere grafik sanatı pazarı için özel olarak tasarlandı.

Çok yönlü UV flatbed yazıcısı Arizona 460GT, bir çok sert veya esnek malzeme üzerine fotoğrafik baskı imkânı sunuyor. Bunu 6 bağımsız renk kartuşu ve saydam vernik kaplaması ile katmanlar halinde medya üzerine uygulayarak elde ediyor. Çok çeşitli malzemeler üzerine baskı yapabilmeleri sayesinde baskı hizmeti sağlayıcıları, standart tabela ve afişten (POP/POS, mağaza tabelası, arkadan aydınlatmalı tabelalar) özel ve endüstriyel uygulamalara kadar çeşitli uygulamalardan gelir fırsatları yakalayabilir. Arizona Serisi UV düz yatak yazıcılar, tüm bu özellikleri için bugüne kadar dünya üzerindeki çeşitli kuruluşlardan 30’un üzerinde ödül kazandı. Bu ödüller, her Océ Arizona Serisi yazıcıda bulunan kalite ve yeniliğin kanıtı oldu.

15-12/15/canon-2.jpg

Kobi’lere özel; Canon imagePRESS C600i

Canon Eurasia Profesyonel Baskı Sistemleri Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Seyfi Sarıaslan, tanıttıkları ürünlerin daha yüksek hız ve hacim sağlarken baskı becerisini artırdığını anlattı. Sarıaslan, Canon olarak müşterilerin çok farklı ihtiyaçlarına cevap verebildiklerini belirterek, “Görüntüleme dahil her alanda yatırımlarımız bulunuyor. Gelecek yıllarda da 3 boyutlu baskılardan yeni teknolojilere görüntüleme ve baskıya dair ne varsa Canon olarak orada olacağız” dedi.

Canon, kurumsal baskı departmanlarının, yaratıcı çalışma birimlerinin ve anında baskı hizmeti sunan işletmelerin gün geçtikçe artan, hızlı ve yüksek kalite baskı ihtiyaçlarına yönelik ideal bir seçenek olan imagePRESS C600i’yi FESPA’da ziyaretçileri ile buluşturdu. imagePRESS C600i modelini kurumsal ortamlar ve KOBİ’ler için cazip bir seçenek haline getiren ana unsur, modelin verimliliğini azamiye çıkarmak ve maliyeti asgari düzeye indirmek üzere tasarlanan kapsamlı yönetim araçları. Bunlar arasında baskı filosu ve varlık optimizasyonu, çıktı yönetimi ve kontrolü çözümlerinin yanı sıra tam entegre yönetilen baskı hizmetleri sunmak üzere optimum belge iş akışı yer alıyor.

Hem seri, hem kaliteli

Dakikada 60 sayfa çıktı alabilecek hızlarda çalışan imagePRESS C600i, SRA3’e kadar medya boyutlarıyla 300gsm’ye kadar otomatik çift taraflı stoklar dahil olmak üzere çok geniş malzeme seçeneğine baskı alabiliyor. Böylelikle, kullanıcıların sunumlar, broşürler, el ilanları ve kurumsal iletişim materyalleri gibi iletişim belgelerini kurum içinde en üst kalitede üretmelerine imkan tanıyarak yeni iş fırsatlarının kapısını açıyor.

:: Canon tarafından tanıtılan yeni baskı teknolojileri hakkındaki görüşleriniz neler?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon Yeni Teknolojileriyle Dikkat Çekti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon Yeni Teknolojileriyle Dikkat Çekti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon Yeni Teknolojileriyle Dikkat Çekti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "