Okunma

Canon’a 5 Ödül Birden


08 Temmuz 2009 Çarşamba 12:32
Canon’a 5 Ödül Birden

29 yayının temsilcilerinin oylarıyla belirlenen TIPA ödülleri sahiplerini buldu. Yapılan değerlendirmede Canon EOS 5D Mark II “2009’un En İyi D-SLR Uzmanı” ünvanını alırken, PowerShot G 10 ise “2009’u En İyi Uzman Kompaktı” ödülüne layık görüldü.


EOS 5D Mark II büyük ödüllerden “2009’un En İyi D-SLR Uzmanı” ödülünü almayı başardı.

2009’un En İyi Profesyonel Lensi ödülünü de almayı başaran Canon, bu ödüle TS-E 17mm f/4L modeliyle ulaştı. Firmanın aldığı diğer ödüller ise Pixma Pro9500 Mark II ile 2009’un En İyi Uzman Foto Yazıcısı ve Legria HF S10 ile 2009’un En İyi Uzman HD Video Kamerası olarak sıralandı.


TIPA’nın ödül verdiği Canon ürünlerinden biri de Legria HF S10.

TIPA editörleri, değerlendirmeyi yaparken yenilik, ergonomi, tasarım, kullanım kolaylığı, verimlilik, fiyat/performans oranı gibi özellikleri baz alıyor. TIPA ödülleir 1991 yılından bu yana dağıtılıyor.

:: Ödüllü ürünlerden birine sahip misiniz?

Bilgi için: Canon
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon’a 5 Ödül Birden konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon’a 5 Ödül Birden ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon’a 5 Ödül Birden ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "