Okunma

Canon’dan İki Yeni HD Kamera


31 Aralık 2008 Çarşamba 09:16
Canon’dan İki Yeni HD Kamera

Ödüllü HG10 modelinin varisi olan bu kameralardan HG20 modeli, 22 saatlik görüntü kaydedebilen, 60 GB kayıt kapasitesi sunarken; HG21 bunu iki katına çıkararak 120 GB kayıt kapasitesine sahip bulunuyor. Her iki kamera da, AVCHD (High Definition için gelişmiş video kodeki) formatı altında erişilebilecek en yüksek oran olan 24 Mbps‘lik veri MPX kayıt modu ve dahili sabit sürücüye veya çıkartılabilir SDHC kart ortamına kayıt yapma yeteneği sunan Canon‘un İkili Kayıt Sistemi‘ni barındırıyor.

 

Canon HG20

Hem HG20 hem de HG21, 1920 x 1080 Full HD çözünürlükte, AVCHD görüntüleri alıp kaydedebiliyor. Bu da, en yüksek kalitede görüntüler elde etmek için, Full HD televizyonların çözünürlüklerine ideal bir şekilde eşleştirildi.

 

Canon HG21

Her iki video kamera da Canon‘un bir sonraki nesil HD Video kamera sistemlerinden faydalanıyor. Geliştirilmiş çözünürlük ve görüntü kalitesi Canon‘un 3,3 MP Full HD CMOS sensörü ile sunuluyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Canon
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon’dan İki Yeni HD Kamera konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon’dan İki Yeni HD Kamera ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon’dan İki Yeni HD Kamera ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "