Canon’dan Siyah-Beyaz 6 Yeni Yazıcı


23 Şubat 2009 Pazartesi 08:38
Canon’dan Siyah-Beyaz 6 Yeni Yazıcı

Canon iR 1018-22 serisinin gücü ve başarısı üzerine yapılandırılan yeni A4 serisi, işyerlerinin karşılaştıkları zaman ve maliyet sorununu giderebilecek şekilde tasarlandı. Seride yer alan iR 1020J, iR 1020, iR 1024A, iR 1024F, iR 1024i ve iR 1024iF, dakikada 20-24 sayfa arasında değişen daha yüksek hızları ve standart olarak sunulan çift taraflı baskı olanakları sayesinde, işyerlerinin kâğıtları daha verimli kullanarak maliyetten tasarruf etmelerini amaçlıyor.


Canon’un yeni serisi küçük işletmeleri hedefliyor

Canon Avrupa Pazarlama Müdürü Paul Rowntree, araştırma şirketi Infosource’a göre, Canon’un 2008 yılının ilk yarısında markalar bazında %17,8 pazar payı ile Batı Avrupa’da siyah-beyaz çok amaçlı yazıcı pazarının lideri olduğunu söyledi. Rowntree, “Yeni Canon iR 1020-24 serisi, zorlu bir rekabetin yaşandığı siyah-beyaz çok amaçlı yazıcı pazarında liderliğimizi pekiştirecektir. Bu yeni altı A4 cihazı pazara sunarak, bu pazarda zirvedeki tedarikçi olarak kalmaya devam etme konusundaki kararlılığımızı ortaya koyduk. Canon’un yeni yazıcı modelleri, aynı zamanda kendimizi her ayrı iş müşterisine, etkin baskı çözümü sağlamaya adamışlığımızın da bir örneğidir. Bu yazıcılar küçük işyerleri ile çalışma gruplarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak tasarlandı. Esneklik ve güvenilirlik sunup yüksek görüntü kalitesi sağladıkları halde, fiyatları herkesin bütçesine uyabilecek bir düzeyde seyrediyor” diye konuştu.

Yeni A4 serisi, iş dokümanlarının yüksek kalitede renkli taramasına da olanak sağlayarak işyerlerini ek olarak renkli bir tarayıcı alma maliyetinden kurtarıyor. Taranan dokümanların doğrudan işyerinin bilgisayar ağındaki herhangi bir e-posta adresine, FTP sitesine veya veritabanına gönderilmesini sağlayan gönderim fonksiyonu da etkin bir iş aracı olarak dikkat çekiyor.

Bu modeller arasında yer alan her bir cihaz, kurulumu ve denetimi kolay olacak şekilde tasarlanmış bulunuyor. Otomatik kayıt fonksiyonu, cihazı otomatik olarak WINS (Windows Internet Naming) sunucusuna kaydederken, aynı zamanda cihazlarda bir web yönetim yazılım araçları grubu da yer alıyor.  Bu modeller teknik servis çağrılarına en kısa zamanda cevap verilmesini sağlamak üzere Canon’un e-Bakım servisi ile de uyum gösteriyor.

:: Yazıcınızdan renkli çıkış alma konusunda siyah-beyaz kadar rahat mı davranıyorsunuz?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon’dan Siyah-Beyaz 6 Yeni Yazıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon’dan Siyah-Beyaz 6 Yeni Yazıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon’dan Siyah-Beyaz 6 Yeni Yazıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  2. 2 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  3. 3 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  4. 4 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  5. 5 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  6. 6 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  7. 7 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  8. 8 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
  9. 9 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  10. 10 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC