Okunma

Canon’dan Son Teknoloji!


10 Aralık 2009 Perşembe 08:40
Canon’dan Son Teknoloji!

Canon, fotokopi pazarına yönelik düşük işletim maliyeti ve artırılmış belge güvenliği sunan yeni ürün serisi imageRUNNER Advance teknolojisini Türkiye’ye getirdi. Canon’un yaptığı açıklamaya göre, beş yıl süren bir araştırma geliştirme sürecinin ardından hayat bulan imageRUNNER Advance serisi, geleceğin iş ortamlarında ortaya çıkacak ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor. KOBİ‘lerden büyük kurumlara kadar her büyüklükteki organizasyonlar için düşük işletim maliyeti sağlamayı amaçlayan seri, aynı zamanda belge iş akışlarına da kolay entegrasyon ve güvenlik getirecek.

#2009_12_09_canon_basin_toplantisi#

Renkli dakikada 70 adede kadar kopya ve baskı seçeneği sunan imageRUNNER Advance serisi %40 enerji tasarrufu ve karbon emisyonunda %50‘ye varan azalma sağlıyor. Canon‘un MEAP teknolojisi ve Adobe, Microsoft ve NTWare gibi yazılım sağlayıcılar ile kurduğu ortaklıklar ile birlikte firma, işletim verimliliğini ve güvenliğini daha üst seviyeye çekmeyi hedefliyor.

Döküman Takibi ile Belge Güvenliği

Tanıtım toplantısında imageRUNNER Advance’i değerlendiren Canon İş Çözümleri Pazarlama Müdürü Faruk Hançarlıoğlu “Belgeler, organizasyonların her şeyi. Şirketin büyüklüğü ne olursa olsun, iletişimi sağlamak, yaratıcılığı paylaşmak, işleri yedeklemek ve sözleşmeleri resmileştirmek için belgeler kullanılmaktadır. Bu gerçekler doğrultusunda geliştirilen imageRUNNER Advance platformu, ofis baskısı ve belge yönetimi teknolojisinde bir evrim niteliği taşıyor” dedi.

ImageRUNNER Advance’in baskı işleme, yayınlama ve iletme özellikleri ile iş süreçlerinin geliştirilmesini sağladığını belirten Hançarlıoğlu, yeni platformun özelliklerine de dikkat çekerek, “imageRUNNER Advance, doküman güvenliğini koruma altına alıyor. Doküman takibi sağlayan seri ile belgenin kimden çıktığı bilgisi ve belge üstünde yapılan değişiklikler rahatlıkla takip ediliyor. Yani belgenin ne zaman ve kimden çıktığının takibi için ıslak imza gerekmiyor” açıklamasında bulundu.

:: ImageRunner Advance teknolojisini nasıl buldunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Canon’dan Son Teknoloji! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Canon’dan Son Teknoloji! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Canon’dan Son Teknoloji! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "