Okunma

Sosyal Ağlar Fotoğraf Sektörünü Değiştirdi


21 Şubat 2011 Pazartesi 15:33
Sosyal Ağlar Fotoğraf Sektörünü Değiştirdi

Birkaç yıl öncesine kadar, fotoğraf makinesi firmaları daha çok profesyonel kullanıcıları hedefleyen DSLR makinelere yatırım yapıyordu.

Ancak, sosyal ağların gelişmesiyle birlikte fotoğrafçılık sektöründe de büyük değişiklikler olmaya başladı. Kullanıcı tanımı DSLR‘dan kompakt makinelere kaymaya başladıkça firmalar da bu konudaki yatırımlarını gözden geçirdi.

Makinenin Özellikleri Neler?

Canon bu değişimle birlikte yeni ürünler piyasaya sürüyor. PowerShot S90, adlı cihaz DSLR EOS 7D’nin kasasında kullanan maddeden yapıldı. Firmanın açıklamasına göre bu madde makinenin daha dayanıklı olmasını sağlıyor.

10 megapiksel olan fotoğraf makinesi, 320 – 12800 arasında ISO ayarlarını da destekliyor.Bu da makinenin diğer kompakt cihazlara göre ışığa daha hasas olmasını sağlıyor.

:: Dijital fotoğraf makinelerinde hangi özelliklere dikkat ediyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sosyal Ağlar Fotoğraf Sektörünü Değiştirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sosyal Ağlar Fotoğraf Sektörünü Değiştirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sosyal Ağlar Fotoğraf Sektörünü Değiştirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "