Okunma

Marvel vs Capcom 3 İçin Müthiş Planlar


12 Temmuz 2011 Salı 12:30
Marvel vs Capcom 3 İçin Müthiş Planlar

Marvel vs Capcom 3‘ün normalde 36 olan dövüşçü sayısı, getirilen eklentilerle genişletilmiş, ayrıca bu dövüşçülerin kıyafetleri ve bazı özel hareketleri de yine eklenti ve yamalarla çeşitlendirilmişti. Ancak Capcom öyle bir açıklama yaptı ki, bu değişikliklerin yenisinin yanında hiçbir şey olduğunu düşünmemize neden oldu.

 Yeni Dövüşçüler Yolda

Capcom’dan yapılan açıklamada,”Marvel vs Capcom 3, kendine özgü farklı bir oyun. Bu yüzden, bu yapıma bakışımız ve verdiğimiz değer daha farklı. Sanıyoruz ki bunu şu ana kadar verdiğimiz oyun sonrası destekle gösterdik. Ancak henüz bu yapım için planlarımız bitmedi. Aksine, Comic-Con 2011’de çok detaylı bir planımız olduğunu göreceksiniz.” denildi.

Henüz resmi olarak onaylanmasa da, oyun için yeni dövüşçüler, eski ve yeni dövüşçüler için birçok yeni yetenek ve kıyafet mevcut olacak. Ayrıca yeni dövüş ringlerinin de oyuna katılacağı belirtiliyor. Comic-Con 2011, 21-24 Temmuz tarihleri arasında San Diego‘da düzenlenecek.

:: Sizce Marvel vs Capcom 3’ün dövüş oyunları arasında ki yeri ne?
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Marvel vs Capcom 3 İçin Müthiş Planlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Marvel vs Capcom 3 İçin Müthiş Planlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Marvel vs Capcom 3 İçin Müthiş Planlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "