Okunma

Capcom’un 3 Silahşörleri


28 Eylül 2010 Salı 06:30
Capcom’un 3 Silahşörleri

Capcom geliştirilmekte olan üç yeni oyununu duyurdu: DmC Devil May Cry™, ASURA’S WRATH™ ve Dead Rising 2™: CASE WEST.

Milyonlar satan Devil May Cry™ serisinin yeni oyunu olan DmC ile Capcom UK merkezli Ninja Theory ile işbirliğine giderek seriye yeni bir çehre kazandırıyor. DmC, Xbox 360 ve PlayStation®3 için geliştiriliyor.

 

 

Capcom, Xbox 360 ve PlayStation®3 için hazırlanan yepyeni bir oyun olan ASURA’S WRATH için ise güçlerini Japon geliştirici CyberConnect2 ile birleştiriyor.

Dead Rising 2™: CASE ZERO’nun takipçisi Dead Rising 2: CASE WEST, yepyeni bir içerik ve tanıdık bir simanın geri dönüşüyle Dead Rising 2 deneyimini genişletiyor.

:: Capcom’un en beğendiğiniz oyunu hangisi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Capcom’un 3 Silahşörleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Capcom’un 3 Silahşörleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Capcom’un 3 Silahşörleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "