Okunma

Çarpık Kentleşmeden Bıkanlara Online çözüm


26 Ağustos 2009 Çarşamba 10:30
Çarpık Kentleşmeden Bıkanlara Online çözüm

Öyle görülüyor ki, Monte Cristo Games yeni şehir simülasyon oyunu Cities XL için daha fazla beklemek istemiyor. Keza geliştirici firma tarafından yapılan resmi açıklama ile yapımın kısa bir süre sonra satışına başlanacağı duyuruldu. Oyunun resmi sitesi olan citiesxl.com adresinde, geliştirme takımı tarafından yapılan duyuruda, oyunun şu an için yalnızca kendi firması tarafından dağıtılacağı, perakende dükkanlardan edinilemeyeceği bildirildi.

# http://www.citiesxl.com/images/stories/videos/blog/trailergt_eng.flv#

9 Ekim tarihinden itibaren Direct2Drive, Steam, Impulse, GameTap gibi sistemler üzerinden öde-indir sistemi ile orijinal dijital kopyaları edinilebilecek Cities XL, Amerika ve Kanada’da posta yolu ile kutulu olarak da edinilebilecek.

Cities XL, Sim City benzeri bir oynanışa sahip olan, fakat İnternet üzerinden oynanan online bir dünyada geçen, üç boyutlu bir şehir simülasyonu. Şehirler online ve oynayan kişiler gerçek olduğundan, artık yalnız şehrinizin mikro yönetimi ile değil, komşu şehirler ile gerçek ilişkiler içinde olmak ve şehir yönetimlerini makro boyutu ile de ilgilenmek gerekiyor.

:: İnternet üzerinden oynanabilen bir şehir kurma simülasyonu ilginizi çeker mi?

Yazan: Emre Gökberk
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Çarpık Kentleşmeden Bıkanlara Online çözüm konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Çarpık Kentleşmeden Bıkanlara Online çözüm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çarpık Kentleşmeden Bıkanlara Online çözüm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "